Meelis Kanep sai Balti tsooniturniiri viimasel etapil 10. koha

Meelis Kanep sai täna Lätis Liepajas lõppenud male MMi Balti tsooniturniiri viimasel osaturniiril kümnenda koha. Võrumaalt pärit maletaja kogus täna lõppenud võistlusel 9 partiiga 5 punkti, esikoha võitnud leedulane Aloyzas Kveinys 6,5 punkti. Eesti maletajatest oli parim kuue punktiga neljandaks tulnud Ottomar Ladva. Turniiril osales 24 maletajat kolmest Balti riigist. Mätrsi lõpus maletas Kanep ka

Mari-Liis Mõttus vahetas mulluse pronksi hõbeda vastu

Mari-Liis Mõttus (Haanja rattaklubi) võitis eile Tartu vallas Lähtel toimunud Eesti meistrivõistlustel eraldistardist maanteesõidus naiste eliitklassis hõbemedali. Eesti meistriks tuli juba viiendat aastat järjest Liisi Rist, kes läbis 19,2 km ajaga 29.25,675 (keskmine kiirus 39,147 km/h). Mõttus kaotas talle ühe minuti ja 0,408 sekundiga. Kolmandaks tulnud Liisa Ehrbergi edestas mulluse pronksi tänavu kraad kirkama medali

Navi Vutiselts ja FC Vastseliina komistasid juba esimesel tõkkel

Mõlemad tänavustel Eesti jalgpallikarikavõistlustel osalevad Võrumaa meeskonnad langesid konkurentsist juba avaringis ehk 1/64-finaalis. Navi Vutiselts võõrustas täna Väimelas Kuusalu JK Rada ning kaotas lisaajal 2:4, FC Vastseliina jäi aga Tallinna FC Flora U19 meeskonnale võõrsil alla 0:5. Navi Vutiselts jäi normaalajal kahel korral kaotusseisu, aga suutis sellest välja tulla – esimesel poolajal viigistas Alvar Rosar,

Staadionijooksusarja etapil olid kiireimad Erki Ernits ja Ivar Ivanov

Võrumaa staadionijooksusarja etapil jooksid kiireimad ajad Erki Ernits ja Ivar Ivanov, kes mõlemad on nelja võistluse järel omas arvestuses ka sarja üldliidrid. Ernits jooksis eile Võru spordikeskuse staadionil 100 meetri jooksus uue isikliku rekordi 11,20. Jooksu ajal puhunud tuule tugevuse kohta andmed puuduvad. Aja alla 12 sekundi (11,66) sai ka Rene Mõttus. Naistest oli ajaga

Suvevollesari jõudis kolmanda etapini

Suvevollesarja Võrumaa kolmandal etapil teenisid meestest maksimumpunktid Martin Lukka, Hannes Eskla ja Kajar Kivioja ning naistest Hanna-Liisa Ilves, Liis Kranich ja Evely Heliste. Osalejate arv jäi eile Võru pargiväljakutel peetud turniiril võrdlemisi kasinaks – võistles 17 meest ja üheksa naist. Varasematel aastatel on suvesarja etappidel korduvalt olnud ka üle 60 osaleja. Tulemused

Pärlijõe tõukerattamaratoni võitis Imre Arro

6. Pärlijõe tõukerattamaratoni võitis Imre Arro, kel 30 km pikkuse põhidistantsi läbimiseks kulus aega 1:20.14. Naistest oli läinud laupäeval Rõuge vallas. toimunud võistlusel kiireim Keidi Käis. 18 km pikkusellüjhemal distantsil oli ajaga 53.43 kiireim Anton Živulko. Imre Arro. Foto: Võrumaa spordiliit Tulemused Pildid

Võru spordikooli tüdrukud tulid Poolas kolmandaks

Võru spordikooli U14 tüdrukud saavutasid eile Poolas Starogard Gdanskis lõpule jõudnud noorte võrkpalliturniiril 18 võistkonna konkurentsis kolmanda koha. Treener Karolin Raudsepa sõnul mängisid tüdrukud väga hästi – alagrupis kaotati ainult Minski I võistkonnale ning finaalgrupis turniiri võitjaks tulnud Kaunase I võistkonnale. Parima mängija auhinna sai Võru tüdrukutest Salme-Adeele Hollas. U18 tüdrukute turniiril pidid Raivo Jeenase