Martti Nõmme paotas ukse põhivõistlusele

Suusahüpete MK-sarja etapil Soomes Rukal jagas Martti Nõmme täna suure mäe hüpete kvalifikatsioonis 49.–50. kohta ning pääses viimasena ülehomsele põhivõistlusele. Võrulase hüppe pikkuseks mõõdeti 94,5 meetrit ja punkte sai ta 52,9, nagu ka sama kaugele hüpanud Sebastian Colloredo (Itaalia). Eestlastest võistles veel Kevin Maltsev, kes sai 75 mehe seas 62. koha. Kvalifikatsiooni võitis 151,8 punktiga

Marko Kilp MK-etapil poolfinaalis, Raido Ränkel samuti punktikohal

Võru suusaklubi mehed Marko Kilp ja Raido Ränkel noppisid murdmaasuusatamise MK-sarja hooaja avaetapil Soomes Rukal mõlemad klassikasprindis punkte, saavutades vastavalt 11. ja 15. koha. Oma karjääri jooksul MK-sarjas neljandat korda sprindis punktikohale jõudnud 24-aastase Kilbi seniseks parimaks saavutuseks oli mullu samuti Ruka klassikasprindis saavutatud 13. koht. 27-aastane Ränkel teenis MK-sarja sprindipunkte kolmandat korda, tema seniseks

Võru Kesklinna kooli poisid võitsid EKSLi piirkonnavõistluse

Täna Võrus peetud Eesti Koolispordi Liidu 4.-5. klasside rahvastepalli Lõuna-Eesti piirkonnavõistlusel saavutas poiste konkurentsis esikoha Võru Kesklinna kooli võistkond. Meeskonnas mängisid Hardi-Joosep Kongo, Gregor Vendla, Trond Herman Maier, Ragnar Tamberg, Rasmus Märtin, Lasse Rihard Sissas, Margo Minka ja Ruudi Tukk. Teise koha sai Ülenurme kool ja kolmanda koha Tartu Tamme kool. Võru Kreutzwaldi kooli poisid

Kail Piho takerdus MK-etapil kvalifikatsioonisõela

Kail Piho oli täna Soomes Rukal kahevõistluse MK-hooaja avaetapi kvalifikatsioonivõistlusel 66 mehe seas 62. ja homsele põhivõistlusele 50 parema hulka ei pääsenud. 88meetrise hüppe eest sai Piho 40,7 punkti. Parim oli 143,6 punktiga jaapanlane Go Yamamaoto, kes hüppas 139,5 meetrit. Eesti esikahevõistleja Kristjan Ilves hüppas 126 meetrit, teenis 117,4 punkti ja sai 13. koha. Kail

Hillar Irves ja Eliise Abel pälvisid tunnustust

Eile tunnustati Võrus Stedingi majas Võrumaa tegusaid kodanikke, toimekaid ühinguid ning ettevõtteid, kes kodanikuühiskonna tegevusi toetavad. Kauaaegne Võhandu maratoni korraldaja ning Võrumaa spordielu eestvedaja Hillar Irves pälvis tegusaima kodaniku tiitli, Internetis toimunud rahvahääletuse võitis võimlemistreener Eliise Abel. Võrumaa spordiliidu tegevjuhi Merike Õuna sõnul on Hillar Irves toimekas mees, kelle kohta käib vanasõna „Kes teeb, see

Timo Sild tunnistati meestest aasta parimaks orienteerujaks

Eesti orienteerumisliit kuulutas läinud laupäeval Värska sanatooriumis toimunud hooaja lõpuüritusel aasta parimaks meessportlaseks orienteerumisjooksus Timo Silla (OK Võru). Timo Sild saavutas tänavu Lõuna-Eestis toimunud MMil meeste tavarajal 10. ja lühirajal 11. koha, kuulus ka MMil neljandaks tulnud teatevõistkonda ning võitis Eesti meistrikulla lühirajal ja teatevõistluses. Aasta parimad orienteerumisjooksus Timo Sild ja Evely Kaasiku. Foto: Reigo

Nooremate poiste karikas viidi Parksepa kooli

Täna Kuldres toimunud Võrumaa kuni 7. klasside poiste korvpallikarikavõistlused võitis Parksepa keskkooli meeskond. Võidukasse tiimi kuulusid Phil-Benjamin Paju, Egert Suvi, Roland Mikson, Hendrik Andrejev, Regon Pihu, Daniel Paju, Renaldo Alla, Rasmus Runtal ja Markus Soidla, poisse juhendab Kalev Palo. Nelja võistkonna seas tuli teiseks Kuldre kool ja kolmandaks Osula põhikool. Parksepa keskkooli meeskond. Foto: Võrumaa