Võru maadlustüdrukud võitsid medaleid

Valgas täna toimunud Valga lahtistel meistrivõistlustel Kreeka-Rooma maadluses ja naistemaadluses saavutasid Võru spordikooli maadlejad kolm auhinnalist kohta ning kõik tüdrukute konkurentsis. Teise koha saavutas Mia Kangur (-30kg), kolmandaks tulid Marleen Luik (-30 kg) ja Leandra Udras (-48 kg). Poistest said nii Marcus Luik (-46 kg) kui ka Samuel Veske (+55 kg) neljanda koha. Lisaks Eesti

Jätka lugemist →

Võru maadlejatele Lähte jõuluturniirilt kaks kolmandat kohta

Võru spordikooli maadlejad võitsid eile Tartumaal Lähtes toimunud jõuluturniiril kaks auhinnalist kohta. Naistemaadluses võitis pronksi Leandra Udras tüdrukute kehakaalus kuni 38kg ja Kreeka-Rooma maadluses Marcus Luik poiste kehakaalus kuni 42 kg. Poiste konkurentsis saavutasid Võru maadlejatest viienda koha Henri Pihlapuu (-25 kg), Denis Grisjuk (-38 kg)  ja Siim Martin Eskla (-63 kg).

Võru maadlejatele üks teine ja kolm viiendat kohta

Eile Kuusalus toimunud Aleksander Abergi mälestusvõistlustel Kreeka-Rooma maadluses saavutas Samuel Veske 2007. aastal sündinud ja nooremate ning üle 50 kg kaaluvate poiste seas teise koha. Samas vanuseklassis tuli viiendaks Henri Pihlapuu (-26 kg) ning 1999–2003. aastal sündinudte seas Siim Martin Eskla (-63 kg) ja Hendrik Post (-76 kg) tulid viiendaks.

Võru maadlejatele koduturniirilt üks kolmas koht

Võrus täna peetud 40. olümpiavõitja Eduard Pütsepa mälestusvõistlustel Kreeka-Rooma maadluses tõusis Võru spordikooli maadlejatest ainsana autasustamispoodiumile Marcus Luik, kes 2004. aastal ja hiljem sündinud poiste kehakaalus kuni 38 kg saavutas kolmanda koha. Kahest matšist võitis ta ühe. Luik oli ka ainus Võru maadleja, kes kodusel turniiril võidurõõmu tunda sai, kõike teised pidid leppima vaid kaotustega.

Jätka lugemist →

Eduard Pütsepa 40. mälestusvõistlused maadluses

Laupäeval, 17. septembril algusega kell 11 toimuvad Võru spordikeskuses olümpiavõitja Eduard Pütsepa 40. mälestusvõistlused kreeka-rooma maadluses. Eesti kõige pikema traditsiooniga noorte maadlusturniirile on registreerunud maadlejaid Venemaalt, Leedust ja Lätist, samuti on kohal Eesti noorte paremik. Eduard Pütsep oli esimene Eesti maadlejast olümpiavõitja ja esimene Võrumaalt pärit olümpiavõitja. Kohapeal on esmakordselt võimalik näha tema poolt Pariisi

Jätka lugemist →

Võru spordikooli maadejatele teine ja kolmas koht

Peipsi ääres Koosal eile toimunud Eldur Edela mälestusvõistlustel Kreeka-Rooma maadluses võitsid Võru spordikooli õpilased kaks auhinnalist kohta. Teise koha saavutas kehakaalus kuni 58 kg Siim Martin Eskla ning kolmanda koha kehakaalus kuni 32kg Denis Grisjuk.