Karl Sebastian Dremljuga alustas Balti karikasarja

Karl Sebastian Dremljuga võistles eelmisel nädalal Leedus Druskininkais mäesuusatamise Balti karikasarja avaetapil. Esmakordselt meesteklassis osalenud 16aastane Võru noormees sai slaalomis 33 võistleja seas korra 22. koha ning teisel korral katkestas. Esikoha noppisid lätlased Kristaps Zvejnikeks ja Miks Zvejnikeks. Paarisslaalomis, kus esikoha võitis Kristaps Zvejnikeks, oli Dremljuga kvalifikatsioonis 20., kaheksandikfinalis kaotas aga leedulasele Vilius Aleksandavičiusele.

Mäesuusatajad lõpetasid hooaja Otepää mängudel

Kuutsemäel üleeile peetud Otepää mängudel mäeuusatamises võisteldi superslaalomis ning Võrumaa sportlastest võitis esikoha Karl Sebastian Dremljuga U16 poiste konkurentsis. Teiseks tulid Jakob Udras meeste, Jane Paulus U16 tüdrukute ja Tauri Jürisaar U14 poiste seas ning kolmandaks Robin Reismann meeste hulgas.

Noored mäesuusatajad võistlesid hooaja lõpus Soomes

Möödunud nädalal Soomes Himosel peetud laste mäesuusatamisvõistlustel sai Maria Jürisaar U10 tüdrukute ülisuurslaalomis neljanda, slaalomis kuuenda ja suurslaalomis 11. koha. Tauri Jürisaar oli U14 poiste slaalomis 17. ja ülisuurslaalomis 18. Debüüdi tegi ka alles nelja-aastane Tristan Jürisaar, kes sai U8 poiste ülisuurslaalomis 14. ja suurslaalomis 19. koha.

Karl Sebastian Dremljuga võitis U16 poiste Balti karikasarja

Mäesuusatamise Balti karikasarja etapil Soomes Pyhäl võitis Karl Sebastian Dremljuga eile U16 vanuseklassi poiste suurslaalomi, saavutas päev varem slaalomis Vassili Palejevi (Venemaa) järel teise koha ning tuli oma vanuseklassis hooaja kokkuvõttes Balti karikavõitjaks. Suurslaalomis tuli Dremljuga ühtlasi ka Eesti U16 vanuseklassi meistriks. Jane Paulus oli U16 tüdrukute slaalomis parima Eesti mäesuusatajana seitsmes, suurslaalomis katkestas. Hooaja

Jätka lugemist →

Karl Sebastian Dremljuga tuli kahel alal Eesti noortemeistriks

Soomes Pyhäl alanud mäesuusatamise Balti karikasarja etapi raames selguvad ka Eesti noortemeistrid ning võrulastest sai eile kahel alal kuldmedali kaela Karl Sebastian Dremljuga, kes tuli esimeseks nii U16 vanuseklassi poiste ülisuurslaalomis kui ka alpi kahevõistluses. Balti karikasarja arvestuses võitis Dremljuga ülisuurslaalomi ning saavutas kahevõistluses lätlese Lauris Opmanise järel teise koha. Jane Paulus võitis Eesti noorte

Jätka lugemist →