Rei judokatele tosin esikolmikukohta

Võru Rei noored judokad tõusid täna toimunud 16. Elva judoturniiril 12 korral autasustamispoodiumile. Esikoha võitsid A-­klassis Martin Zahkna (-55 kg), Kristi Jõgeva (-52 kg) ja Keit Lutsar (-57 kg) ning C-klassis Tarvo Jõgeva (-38 kg) ja Merlin Ojaots (-40 kg). Teised esikolmikusse jõudnud Rei judokad. A-klass. Poisid. -55 kg 2. Karl-Erik Org. Tüdrukud. -48 kg

Jan Jakobson võitis Järva-Jaani talikrossi

Jan Jakobson võitis täna Eesti karikavõistluste etapiks olnud Järva-Jaani talikrossil kuni 65kuubikuliste tsiklite klassis mõlemad sõidud. Teistest Võrumaa krossipoistest saavutas Karel Kutsar 85 cm3 klassis kolmanda koha. Klassivõidu võttis Rain Koch. MX2-klassis oli Sõmerpalu motoklubi esindav Andre Park kolmas, esikoha võitis Andero Lusbo. MX1-klassis oli parim Toomas Triisa. Martin Leok kukkus MX2-klassi esimeses sõidus, vigastas

Võrulased võistlesid IBU karikasarjas

IBU karikasarja etapil Tšehhis Nove Mestos sai Priit Narusk täna 10 km sprindis 38. koha. Ta eksis kaks korda lamades ja kolm korda püstitiirus ning kaotas esikoha võitnud sakslasele Christoph Kniele kahe minuti ja 17 sekundiga. Martin Pajos (+4.16,3; 2) sai 61. ja Tõnis Uiboupin (+5.36,7; 6) 79. koha. Eile Narusk 20 km sõidus ei

Kaija Udras teenis klassikasõidus ühe MK-punkti

Kaija Udras lõpetas täna Otepää MK-etapil naiste 10 km klassikasõidu 30. kohaga ja napsas elu esimese tavadistantside MK- sarja punkti. Esikoha võitnud Justyna Kowalczykule (Poola) kaotas võrulanna kolme minuti ja 23,5 sekundiga. Udras alustas särtsakalt ning oli esimeses vaheajapunktis (2,3 km) 21., poolel võistlusmaal langes aga 28. kohale. „Alustasin enam-vähem maksimumiga, aga tunne polnud kõige

Võru KK/Arilix sai vahegrupis teise kaotuse

Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste esiliigas jäi Võru KK/Arilix eile õhtul võõrsil 88:102 (51:39) alla Torma SK/Salva Tartu meeskonnale. Mäng lasti käest viimasel veerandajal, mis kaotati 15:35. Võrumaa meeskonna resultatiivseim oli 30 punktiga Silver Kuuba. Merlis Niklus viskas 19, Allar Velleramm 16, Jörgen Õigus 12, Erkki Mäeorg 7 ja Urho Juhansoo 4 punkti. Vastaste parim korvikütt oli