Võru võrkpalluritele esiliigas võit ja kaotus

SKS/Võru SK kaotas Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste esiliigas eile koduplatsil Kuressaare Avos VKle 1:3 ja võitis täna võõrsil Paide/Türi/Väätsa SK 3:2. Võru meeskond on nüüd vahegrupis 7.-12. kohani võitnud kolm mängu kuuest. Järgmise topeltvooru mängud peetakse jaanuari lõpus.

Võru meeste hammas tiitlikaitsja peale ei hakanud

Valio Võru VK pidi Schenkeri liigas tunnistama tiitlikaitsja Tallinna Selveri paremust ja täna koduplatsil vastu võtma 0:3 kaotuse. Avaringis Selverile napilt 2:3 kaotanud võrulased läksid klubi kodulehekülje teatel mängule vastu suurte ootustega, kuid sel nädalal Itaalias oma hooaja viimase euromängu pidanud Selveriga suudeti sammu pidada vaid esimese geimi teise tehnilise vaheajani. Siis läks tituleeritum vastane

Anti Saarepuu ja Kaija Udras teenisid MK-punkte

Anti Saarepuu ja Kaija Udras teenisid täna Otepää MK-etapil küll punktilisa, kuid veerandfinaali ei õnnestunud kummalgi Võrumaa suusatajal pääseda. Anti Saarepuu takerdus veerandfinaali stardis, kuid püsis esialgu siiski grupis. Sõidu keskel jäi ta karpi, pidi sealt pääsemiseks valima välisraja ja sõitma lisameetreid. Enne viimast laskumist pääses neli konkurenti eest ning võrulase osaks jäi sõidu viies

Võru naiskond on kahe ringi järel viimasel kohal

Võru VK/SK võrkpallinaiskond kaotas Eesti meistrivõistlustel eile võõrsil liiga liidrile Viljandi Metallile 0:3 ja täna koduplatsil tiitlikaitsjale GMPle samuti 0:3. Esimeses mängus said võrulannad geimides vasta valt 14, 15 ja 15 punkti ning teises mängus 13, 22 ja 12 punkti. Pluss-miinus-süsteemis oli Viljandis Võru naiskonna parim nelja punktiga Keiu Kasch ning üleeilses kodumängus seitsme punktiga