Lauri Sild kuulus võidukasse seiklussporditiimi

Pärnumaal Jõulumäel eile toimunud ekstreemspordivõistluse Nike Winter Xdream võitis ligi 30kraadises pakases orienteerujate meeskond „Hapnikuvõlast vabaks!”, kuhu kuulus ka võrulane Lauri Sild. Ligi 24 km pikkuse ja 28 kontrollpunktiga raja läbimiseks ning lisaülesande sooritamiseks kulus võitjaks tulnud kolmikul (veel Andreas Kraas ja Olle Kärner) kaks minutit alla kolme tunni.

Võru valla korvpallinaiskond pääses edasi

Võru valla korvpallinaiskond pääses eile Parksepas peetud Eesti valdade talimängude eelturniirilt edasi veebruari lõpus Väike-Maarjas toimuvate mängude finaalturniirile. Võrumaa meeskondadel ei õnnestunud nädal varem finaalturniirile 16 parema hulka pääseda. Võru vald jäi üldjärjestuses jagama 17.-21. kohta ja Sõmerpalu vald 24.-28. kohta.

Rei judokad kogusid kopsaka medalisaagi

Eile Tartus toimunud Eesti judomeistrivõistlustel tõi Võru Rei jaoks kastanid tulest välja klubi õrnem pool, kes võitis kuus medalit, sealhulgas kaks kulda, ja ka kindla naiskondliku esikoha. „Meil on oma tipud ja Eesti naiste judo järelkasv on ka puha meie tüdrukud,” ütles Rei treener Riho Lehiste. Vett segasid meistrivõistlustel alates sellest aastast kehtima hakanud reeglid.

Noortele lõunalõvidele kuraditosin medalit

Võru spordikooli/Lõunalõvi noored kergejõustiklased võitsid nädalavahetusel oma vanuseklasside Eesti meistrivõistlustel Tallinnas kokku kuraditosin medalit, nende seas ka neli kuldset. „Ei saa nuriseda. Kõik tegid enam-vähem oodatud tulemuse ära, keegi alt ei läinud,” lausus Võrumaa kergejõustikuklubi Lõunalõvi president Heini Allikvee. Võrumaa üks suuremaid kergejõustikulootusi, äsja 18aastaseks saanud Taavi Sarapuu võitis kulla juunioride teivashüppes, kus ületas kõrguse