Hinsa jäärajasarjas peeti teine etapp

Hinsa jäärajasõidu karikasarja teisel etapil oli noortest kiireim Tiveko ­Veesaar, naistest Annela Rohejärv, esirattaveoliste autode klassis Ronald Jürgenson ja tagarattaveoliste arvestuses Vallo Nuuter. 4WD-klassis osutus parimaks Juho Toomik, 2WD-sport-klassis Kaimar Redi.

Tulevikulootused alustasid olümpiasarja

Noortesarja TV 10 Olümpia starti tänavusel avaetapil Tartus oli Võrumaa noortest kergejõustiklastest edukaim Parksepa keskkooli tüdruk Õilme Võro, kes saavutas vanemate tüdrukute kaugushüppes 5.04ga kolmanda ja 60 m jooksus 8,54ga seitsmenda koha. Väiksemate koolide arvestuses võttis Parksepa keskkool pärast avaetappi sisse esikoha. 1971. aastal ETV ja Eesti kergejõustikuliidu koostöös alguse saanud sarjas võtab tänavu omavahel

Võru judokatele Soomest kolm esikohta

Võru judokad võitsid nädalavahetusel Soomes Tamperes toimunud noortevõistlusel Ice Power Cup kolm esikohta. C- ja D-klassis jäi kehakaalus kuni 38 kg võitmatuks Tarvo Jõgeva ja E-klassis kehakaalus kuni 42 kg Birk Sepp. Neist esimesel tuli kahe esikoha võiduks alistada kokku seitse vastast, teine sai jagu kolmest konkurendist.

Võrumaa noored talisportlased võistlesid Põhjamaade meistrivõistlustel

Põhjamaade noorte meistrivõistlustel Soomes Kuopios sai Vastseliina noormees Artur Palok vabatehnika sprindis 13. ja 10 km klassikasõidus 20. koha. Ta kuulus ka teatesuusatamises seitsmenda koha saanud Eesti II meeskonda. Võru spordi kooli noored kahevõistlejad jäid Kuopios võistlejate rivi lõppu, Martti Nõmme oli 10. ja Marken Nupp 11. ehk viimane. Võistkonnavõistluses jäi Eesti paari (Nõmme ja

Tuuli Mäeots võitis kaks hõbemedalit

Tartu maakonnas Vooremäel nädalavahetusel peetud Eesti meistrivõistlustel suusaorienteerumises võitis Tuuli Mäeots (OK Võru) nii naiste sprindis kui ka tavarajal hõbemedali, jäädes mõlemal alal alla vaid Maret Vaherile (Põlva Kobras). Sprindipronks kuulus Mäeotsa klubikaaslasele Kadri Siimsaarele, tavarajal oli ta neljas. OK Võru meestest sai sprindis Markus Puusepp parimana kuuenda koha ja tavarajal Timo Sild 12. koha.