Lõunalõvi meestele karikavõistlustelt teine koht

Korraldajaklubi Lõunalõvi mehed saavutasid täna Võrus toimunud Eesti kergejõustikuklubide talvistel karikavõistlustel 137 punktiga teise koha, esikoht läks kümme punkti rohkem kogunud TÜ ASK meeskonnale. Suurima individuaalse punktisumma tõi võrulastele oodatult mitmevõistleja Andres Raja. Alustuseks võitis ta 7,91ga 60 m tõkkejooksu, kusjuures parandas kahe sajandiksekundiga oma isiklikku rekordit. Võidutulemus ületas 0,03 sekundiga ka Võru spordikeskuse senise

Martin Leok juhib Eesti talimotokrossisarja

Martin Leok (Sõmerpalu MK) võitis Eesti talimotokrossi meistrivõistluste teisel etapil Räpinas Linte rajal MX1-klassis mõlemad sõidud ning on ka sarja üldliider. Võrumaa krossipoistest sai Karel Kutsar 85 cm3 klassis kolmanda ja Janno Schmidt neljanda koha, 65cm3 klassis oli Jan Jakobson neljas.

Vennad Pihod Tallinnas teine ja kolmas

Tallinna lahtistel meistrivõistlustel kahevõistluses said vennad Kail ja Han Hendrik Piho kahevõistluses juunioride konkurentsis Tanel Levkoi järel teise ja kolmanda koha. Suusahüpetes oli Han Hendrik Piho neljas ja Kail Piho kuues.