Tanel Leok võitis tähtede krossil ühe sõidu

Eesti parim motokrossisõitja Tanel Leok alustas tänavust hooaega täna Itaalias Mantova tähtede krossi kuuenda kohaga, seejuures võitis ta MX1- ja MX2-klassi MMi parimate sõitjate osalusel toimunud jõuproovil ühe kolmest võistlussõidust. Kõrgemat üldkohta takistas sellest hooajast LS Motors Honda tiimis sõitval 24-aastasel tsiklitaltsutajal saavutamast esimeses sõidus kogetud ebaõnn: neljandal ringil jäi tema ratta esiamort mudasel rajal

SKS/Võru SK vahegrupis eelviimane

SKS/Võru SK kaotas Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste esiliigas eile kodus Ülenurme/Luunjale 1:3 ja täna võõrsil Kuressaare Avosele 0:3 ning jäi vahegrupis eelviimaseks. Võrulastel seisavad nüüd ees play-offmängud, avaringis minnakse vastamisi Pärnu VK II meeskonnaga.

Sõbrapäeva judoturniir

Võrus peetud sõbrapäeva judoturniiril tulid kaalukategooriate ­järjekorras võitjateks Markus Väljak (Rei), Marko Lakk (Aitado), Aleksandrs Skuja (Aluksne), Kalmer Kaurson, Kauri Kallas, Joosep Kikas, Märt Uibo, Henri Neeve, Ralf Mäesalu, Erik Roosik, Birk Sepp, Allar Mällo (kõik Rei), Vladislavs Skofenko (Aluksne), Tauri Hermet ja Kristjan Tammjärv (mõl Aitado). Rei treeneri Enno Raagi sõnul korraldati võistlus selleks,

Võrulannad kaotasid

Eesti naiste võrkpallimeistrivõistlustel kaotas Võru VK/SK täna võõrsil Pärnu VKle 0:3, geimides said võrulannad vastavalt 20, 18 ja 10 punkti. Eeoleval kolmapäeval peab Võru naiskond play-offi pääsu silmas pidades üliolulise mängu Noortekoondis/Audentese SKga, kohtumine algab kell 17 Võru spordikeskuses. Statistika

Taavi Nassar jäi jäärajal ületamatuks

Saadjärvel täna toimunud Eesti jäärajasõidu meistrivõistluste etapil võtsid Võrumaa tsiklimehed nii MX1- kui ka MX2-klassis kaksikvõidu, mõlemas klassis oli esimene Taavi Nassar ja teine Martin Leok. Timmo Mõts sai MX1-klassis seitsmenda koha. 65/85 cm3 klassis oli Jan Jakobson neljas.

Priit Narusk võitis Estoloppeti maratoni

Võrulane Priit Narusk võitis täna Estoloppeti sarja kuluva 44 km pikkuse Tamsalu-Neeruti suusamaratoni. Teiseks tulnud Priit Talvest edestas Narusk ligi viie minutiga. Võrumaa suusatajatest mahtusid 50 parema huka veel Pait Hirv (19.) ja Taavi Palo (27.) Üldjärjestuses 114. kohaga lõpetanud Silja Suijale kuulus naiste arvestuses teine koht. Tulemused

Bussirike võttis võru võrkpalluritelt mänguisu

Võru võrkpallimeeskond lõpetas Schenkeri liiga põhiturniiri seitsmenda kohaga, viimases mängus kaotati eile võõrsil 0:3 Biolars-Olaine/Ozolniekile. Võrulased ei suutnud lätlastele mingit vastupanu osutada. Ozolnieki meeskond hiilgas bloki ja kaitsemänguga, meie meestel ei õnnestunud kuidagi oma rünnakuid realiseerida. Avageimis jäädi 1:8 ja 5:16 kaotusseisu ning kaotati 10:25, teises geimis saadi üldse vaid seitse punkti. Kolmanda geimi kaotas