Asko Anipai sai 200 m jooksus teise koha

Bigbank Kuldliiga tänasel finaaletapil Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis oli võrulastest parimas hoos Asko Anipai (pildil), kes sai 200 meetri jooksus ajaga 21,95 teise koha Leedulase Egidijus Dilyse võiduaeg oli 21,85. Andres Raja tegi küll soojenduse kaasa, kuid teivashüppes võistlema ei läinud ja nii kuulus Kuldliiga seitmevõistluse võit 5894 punktiga Mikk Pahapillile. 800 m jooksus sai Hans-Peeter

Võrulannad tegid oma tabeliseisu raskeks

Eesti naiste võrkpalli meistriliigas sai Võru VK/SK täna koduplatsil valusa 2:3 kaotuse Noortekoondis/Audenteselt, võrulannade šansid medalimängudele pääseda on nüüd nullilähedased. Võru naiskond võitis mängu esimesed kaks geimi 25:19 ja 25:13 ning kaotas kaks järgmist 23:25 ja 18:25. Otsustavas geimis tuli võrulannadel külalistele 14:16 alla vanduda. Pluss-miinus- süsteemis olid võrulannade parimad üheksa punktiga Helen Siska ja

Esikoht läks Lauluisa kooli tüdrukutele

Võru maakonna 6.-9. klasside tüdrukute korvpallikarika võitis Võru Kreutzwaldi gümnaasium (Veelika Piirioja, Laura Eskla, Kadri Eskla, Kertu Külaots, Diana Hinn, Laura Ernits). Teise koha saavutas Puiga põhikool ja kolmanda koha Võru 1. põhikool.