Võru pani Hito paika juba esimesel veerandajal

Võru KK/Arilix alistas Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste esiliigas täna koduplatsil Kohtla-Järve KK Hito 103:66 (56:23). Mängu saatus otsustati juba esimesel veerandajal. Väljakuperemehed rebisid kaheksa ja poole minutiga ette 31:2 ning läksid puhkepausile 33:7 eduseisus. „Meil õnnestus kõik, vastastel mitte midagi,” ütles võrulaste treener Kalle Samarüütel. Mängu jätkus hetkeni, mil vastaste üks tugitalasid Edvard Trumm kohtuniku solvamise

Haanja klubi virgutab tugitoolisportlasi suusatama

Haanja suusaklubi kutsub inimesi taliolümpia ajal vahelduseks teleri eest tugitoolist püsti krapsama ja suusad alla panema. Suusaklubi eestvõttel toimuvad Haanjas tuleval nädalal argipäevaõhtuti kell 18 suusatamise algõppe tunnid. „Ülekanded [olümpiamängudelt] algavad kella kaheksa ajal õhtul. Enne seda ­tahame tugitoolisportlastele natuke liikumist pakkuda,” ütles Haanja suusaklubi esindaja Urmas Veeroja. Nii vaba kui ka klassikalise sõiduviisi tehnikat