Võrkpallurid kaotasid viiegeimilise lahingu

Valio Võru VK kaotas Schenkeri liigas täna koduplatsil Rakvere Grossi Toidukaupade võrkpallimeeskonnale 2:3. Kaotus oli seda valusam, et võrulased ei olnud virulastele sel hooajal veel kaotanud ning nüüdki asuti geimidega 2:0 eduseisu. Koduvõistkond võitis kaks esimest geimi 27:25 ja 25:18. Seejärel haarasid mänguohjad külalised, kes võitsid järgmised kaks geimi 25:22 ja 26:24. Neljandas geimis oli

Võrumaa noormehed lõpetasid põhiturniiri

Parksepa SK/Võru korvpallurid lõpetasid Eesti A-vanuseklassi (1991. a ja hiljem sünd) noormeeste meistrivõistluste eliitliiga põhiturniiri kuue võidu ja 12 kaotusega, kümne meeskonna seas andis see kaheksanda koha. Põhiturniiri lõplik paremusjärjestus 1. Tallinna BC Kalev/Veber 17 võitu, 2. Rapla KK 13, 3. KK Pärnu/Port Artur 12, 4. Tallinna BC Kalev/G4S 12, 5. TÜ/Rock juunior 11, 6.