Saalivutikulla võitis Rõuge meeskond

Võru maakonna meistriks saalijalgpallis ja ühtlasi Navi karikavõitjaks tuli Rõuge meeskond, kes täna Võru spordikeskuses toimunud turniiri finaalis alistas 3:1 Võru vene gümnaasiumi (VVG). Pronksimängus võitis Kuperjanovi pataljoni meeskond Kose 2:0. Turniiri suurim väravakütt oli Kristo Perli (Rõuge). Rõuge ja VVG olid vastamisi ka alagrupis, siis jäid 2:1 samuti peale ­rõugelased. Ainsana suutis Rõuge meeskonna

Noored Võru judokad maadlesid Tallinnas

Võru Rei judokad võitsid täna Tallinnas toimunud noorte rahvusvahelisel turniiril seitse esikolmikukohta. B-vanuseklassis alistas Sander Järvis kehakaalus kuni 55 kg finaalis rootslase Alexander Lisseli. C-vanuseklassis võtsid kehakaalus kuni 38 kg kaksikvõidu Tarvo Jõgeva ja Rene Sulg, tüdrukutest saavutas Merlin Ojaots (-40 kg) teise koha. D-vanuseklassis võitis kehakaalus kuni 46 kg esikoha Richard Kuklane. Henri Neeve

Kaija Udras katkestas suusavahetusega sõidu

Kaija Udras jättis Vancouveri OMil eile õhtul toimunud naiste 15 km suusavahetusega sõidu pooleli. Sõidu järel oli võrulanna üsna nutuse olekuga. „Suusad olid kehva poolsed ja jalad läksid krampi,” lausus ta teleusutluses. Katkestas ka tiitlikaitsja Kristina Šmigun-Vähi, ainsa Eesti suusatajana finišisse jõudnud Tatjana Mannima sai 44. koha. Olümpiavõitjaks krooniti Marit Bjørgen (Norra), hõbeda võitis Anna