Andres Raja võitis 200 m jooksus meistrikulla

Andres Raja (pildil) tuli täna Eesti sisemeistriks 200 m jooksus. Võrumaa kergejõustiklaste saagiks langes kokku neli medalit. Tartus toimunud võistlused algasid 27aastasele Võrumaalt pärit kergejõustiklasele pettumusega, sest eile tegi ta oma trumpalal 60 meetri tõkkejooksus eeljooksus valestardi ja diskvalifitseeriti. Tõkkesprindi finaali võitis 7,95ga Tarmo Jallai, Raja tänavuse sisehooaja parim aeg on 7,89. Päev hiljem tegi

Krossimehed kihutasid Eesti meistrivõistlustel

Eesti veoautokrossi meistrivõistluste teisel etapil Kehtna lähedal Ohekatku rajal saavutasid eile GAZ 53 klassis nelikvõidu Võrumaa mehed Sigmar Tammemägi, Mait Mäesaar, Mikk Mäesaar ja Vaiko Samm. ­Võrumaale tuuakse ka GAZ 51/52 klassi võit, see kuulub Ott Kevvaile. Taavi Pindis sai neljanda ja Aivar Kender kuuenda koha. Samal rajal alustati ka Eesti rallikrossi meistrivõistlusi ning klassis

Priit Narusk oli Tartu maratonil parim eestlane

Võrulane Priit Narusk saavutas täna 39. Tartu suusamaratonil parima eestlasena kaheksanda koha, finišiheitluses edestas ta napilt Andrus Veerpalut. Narusk kuulus sõidu algusest peale juhtgruppi, ta võitis ka maratoni esimese vahefiniši Matul (12 km). 63 km pikkuse distantsi läbimiseks kulus Naruskil kolm sekundit rohkem kui kolm tundi, norralase Anders Auklandi võiduaeg oli 2:59.40. Teise ja kolmanda

Võru meeskond jäi Ozolniekile taas kuivalt alla

Valio Võru VK eilne 0:3 kaotus Schenkeri liiga nõrgemas vahegrupis Ozolnieki Biolarsile jätab Võru võrkpallimeeskonnale play-offmängudele pääsuks veel vaid õhkõrna võimaluse. Laupäeval Lätis peetud mängus Ozolniekiga said põlvevalu kannatava põhipommitaja Madis Järveotsata mänginud võrulased geimides 21, 20 ja 20 punkti. Võru meeskonna põhikoosseisu kuulusid sidemängijana Ats Horn ning temporündajatena Tamar Nassar ja Kaido Treima. Nurgaründaja