Jõutõstjad pidasid Corsa Gymis treeningvõistluse

Laupäeval Võru jõusaalis Corsa Gym toimunud lamades surumise treeningvõistlusel vahetasid algajad ja edasijõudnud tõstjad omavahel mõtteid ja tõstmisnippe. Päeva parim tulemus oli 270 kg, mille lükkas surumissärgis üles Võru jõutõstja Marko Traks. „300 proovisin, aga surumissärk läks puruks. Üsna reaalne, et kui särk oleks vastu pidanud, oleks ka 300 kg üles läinud,” ütles ta.

Maadlejatele Valgast kolm esikolmikukohta

Nädalavahetusel toimunud Valga lahtistel meistrivõistlustel kreeka-rooma maadluses võitis Võru spordikooli noortest maadlejatest esikoha Robert Järv (-50 kg). Kolmanda koha saa­vutasid Giovanni Mitrauskis (-69 kg) ja Markel Malva (-76 kg). Ott Heliste (-38 kg) tuli viiendaks.

Tanel Leok võistles Prantsusmaal

Tanel Leok sai eile Prantsusmaal Valence’is toimunud motokrossil MX1-klassis kümnenda koha, esikoha võitis Antonio Cairoli (Itaalia). Esimeses sõidus oli Leok kümnes, teise sõidu Eesti parim tsiklimees katkestas. MX1- ja MX2-klassi paremate osavõtul peetud superfinaalis oli Leok Cairoli (Itaalia), Steve Ramoni (Belgia) ja David Philippaertsi (Itaalia) järel neljas.

Võru võrkpallineiud tulid kolmandaks

Võru spordikooli naiskond saavutas Eesti võrkpalliliidu U20-vanuseklassi karikavõistlustel kolmanda koha. Üleeile Kundas lõppenud turniiril kaotasid võrulannad karika võitnud Viljandi spordikoolile ja teiseks tulnud Saaremaa spordikoolile 0:3. Tallinna VK Täht (4. koht) võideti 3:0, Kunda ÜG/VK (5.) 3:1 ja Pärnu spordikool (6.) 3:2. Võrulannade parimaks mängijaks tunnistati Eliise Hollas. Veel kuulusid Raivo Jeenase juhendatavasse naiskonda Keiu