Laura-Maria Lehiste saavutas teise koha

Laura-Maria Lehiste saavutas laupäeval Tartu rahvusvahelisel juunioride judoturniiril neidude kehakaalus kuni 63 kg teise koha. Ainsa kaotuse sai ta esikohamatšis, kus pidi alla jääma rootslannale Anna Bernholmile. Võru Rei judokaid jõudis esikaheksasse veel kolm: Kristi Jõgeva (-52 kg) ja Robert Parker (-100 kg) jagasid oma kehakaalus 5.-6. kohta ning Karl-Erik Org (-55 kg) 7.-8. kohta.

Märketeatesuusatamises võrulastele viis medalit

Võru orienteerumisklubi võistkonnad võitsid täna Põlvamaal Mammastes peetud Eesti meistrivõistlustel märketeatesuusatamises nii meeste kui ka naiste konkurentsis hõbemedali. Võru meeskonnas võistlesid Timo Sild, Tarmo Siimsaare ja Tõnis Uiboupin ning naiskonnas Tuuli Mäeots, Kerstin Uiboupin ja Raili Raudsepp. Meistriks tulid Värska OK Peko mehed ja OK Põlva Kobras naised. Noorteklassides võitsid kuldmedali OK Võru M18-20 noormehed

Rõuges peeti tuliseid jäähokilahinguid

Rasketele ilmaoludele vaatamata peeti Rõuges täna viie võistkonna osalusel jäähokiturniir „Rõuge Hockey Cup”, mille võitis Rõuge Rangers. Võidukasse võistkonda kuulusid Janek Eks, Jüri Kukk, Indrek Saar, Kaidur Kahu, Bruno Lauri ja Jaak Pächter. Järgnesid HC Rõuge, Kasepats, Metsavenna HK ja ainus osalenud naiskond — Tartu HK Säde. Vastamisi on Metsavenna hokiklubi ja Tartu HK Säde.

Treeningmängudes võit ja kaotus

Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liiga hooajaks valmistuv Võru JK pidas laupäeval Põlvas kaks treeningmängu. Võrulased alistasid FC Tabivere 2:1 (väravad Jürgen Kaur ja Andrei Kiš) ning kaotasid Põlva FC Lootosele 1:2 (Jürgen Kaur). Mängiti 2 x 25 minutit.

Noortele suusatajatele kuus esikolmikukohta

ETV-Swedbanki noorte suusasarja etapil Tamsalus võitsid Võrumaa suusatajad täna kuus esikolmikukohta. Võisteldi suusakrossis ning oma vanuseklassis olid võidukad Kady Sarik (N16) ja Mari-Liis Mõttus (N13). Marilis Aasa (N16), Helena Ojaperv (N15) ja Johanna Olesk (N11) saavutasid teise koha ning Roland Trumm (M13) kolmanda koha. Tulemused

Võru naiskond kaotas tiitlikaitsjale

Eesti naiste võrkpallimeistrivõistlustel kaotas Võru SK/VK täna võõrsil tiitlikaitsjale GMPle 0:3, geimides said võrulannad 18, 13 ja 21 punkti. Pluss-miinus-süsteemis oli naiskonna parim viie punktiga Eliise Hollas. Homme algusega kell 14 võõrustab Võru naiskond Võru spordikeskuses Viljandi Metalli. Mängu tulemusest hoolimata peab Võru VK/SK leppima põhiturniiril seitsmenda ehk viimase kohaga ja medalimängudele ei pääse. Statistika

Võru KK/Arilix kindlustas vahegrupist edasipääsu

Võru KK/Arilix alistas reedel Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste esiliigas võõrsil Jõhvi/Toila meeskonna ja kindlustas sellega endale kaks mängu enne vaheturniiri lõppu pääsu play-offmängudele. Võrumaa meeskond rebis 13. minutiks küll 33:22 ette, kuid siis leidsid uue hoo ka väljakuperemehed, kes võitsid poolaja 49:41. „Harjumatu saal ja vastase alahindamine, aega võttis ka kohanemine vilepartiiga,” tõi Võru KK/Arilixi treener

Võru võrkpallimeeskonnal play-offi asja pole

Kaotus Tartu Pere Leivale kustutas Valio Võru VK lootuse tänavu Schenkeri liigas play-off-mängudele pääseda. Kui hooaja kahes varasemas kohtumises olid Võru võrkpallurid tartlastest jagu saanud, siis reede õhtul tuli võõrsil vastu võtta 0:3 kaotus. Esimese geimi alguses õnnestus võrulastel tugevate servidega Tartu meeskonna mängurütm halvata ning asuti 16:11 ja 18:13 eduseisu. Siis tuli tartlastel platsile