Tanel Leok pidi leppima üheksanda kohaga

Tanel Leok (Honda) pidi Itaalia motokrossimeistrivõistluste teisel etapil leppima üheksanda kohaga. Täna Castiglione del Lagos toimunud võistlusel sai ta kirja teise sõidu kolmanda koha punktid. Esimese sõidu pidi Sõmerpalu vallast pärit motomees tsikli tehniliste probleemide pärast pooleli jätma, katkestamise hetkel oli ta neljandal kohal. „Oli probleem bensiinipumbaga. Jamas juba varem, kuid kaheksandal ringil lõpetas töö

SKS/Võru jäi pärnakate duublile alla

Eesti meeste võrkpalli esiliigas kaotas SKS/Võru kaheksandikfinaalis Pärnu VK duubelmeeskonnale eile koduplatsil 0:3 (-23, -23, -19) ja täna võõrsil 2:3 (23, -14, 26, -23, -11). Eeloleval nädalavahetusel ootavad võrulasi ees 9.-12. koha mängud.

SK Tasa 13 alistas Hundijala

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistlustel võitis SK Tasa 13 täna Sõmerpalus Hundijala 80:69 (Indrek Saar ja Margus Peterson 25 — Rutmar Ploomipuu 21) ja Hundijalg 33 Kuldre kooli 72:59 (Toomas Mee 13 — Renee Kilter 23).

Priit Narusk võitis Tallinna maratoni

Priit Narusk võitis täna 42 km pikkuse vabatehnikaga sõidetud 13. Tallinna suusamaratoni. Võrulase võiduaeg oli 1:51.30,5, tulises lõpuheitluses edestas ta vaid 0,2 sekundiga tartlast Vahur Teppanit. Saja parem hulka mahtusid Võrumaa suusatajatest veel Pait Hirv (22.), Kaidar Hussar (30.), Sulev Kraam (35.), Taavi Palo (38.) ja naiste arvestuses neljanda koha saavutanud Kertu Saarepuu (79.). Estoloppeti

Anti Saarepuu võitis valdade talimängudel esikoha

Väike-Maarjas toimunud Eesti valdade 18. talimängudelt tõi Võrumaale ainsa esikoha Anti Saarepuu, Võru valda esindanud suusataja võitis ülekaalukalt meeste 10 km sõidu. Võru valla korvpallinaiskond saavutas teise koha, finaalis kaotati Tähtvere vallale 41:46. Alagrupis võitis Võru vald Rapla valla 26:25 ja Ülenurme valla 30:25. Treener Kalev Palo juhendatavasse naiskonda kuulusid Krete Plangi, Berta Mürk, Kerttu

Võrulannad medalimängudele ei pääsenud

Võru SK/VK peab tänavu Eesti naiste võrkpalli meistriliigas leppima viimase ehk seitsmenda kohaga ja medalimängudele ei pääse. Põhiturniiri kolmanda ringi viimases mängus kaotas Võru SK/VK täna koduplatsil Viljandi Metallile 0:3 (-22, -7, -5). Võrulannadel puudusid nii põhisidemängija Keiti Ott kui ka juba novembris põlvevigastuse tõttu hooaja poleli jätnud naiskonna kapten Margot Pähn. Pluss-miinus-süsteemis oli naiskonna