Võrumaa noored mäesuusatajad medalikursil

Kütiorus laupäeval toimunud noorte mäesuusatamisvõistlustel saavutas Võru tüdruk Johanna Udras slaalomi ja suurslaalomi elemente ja mõnda hüpet sisaldanud kombineeritud alal D-klassis kahe lätlanna järel kolmanda koha ning tuli ühtlasi Eesti noortemeistriks. Poiste konkurentsis said nii Karl Sebastian Dremljuga (D-klass) kui ka Romert Rehe (C-klass) neljanda (Eesti meistrivõistluste arvestuses kolmanda) koha. Teised vanuseklassid võistlesid vaid Kütioru

Misso võõrustab rallikrossisarja etappi

Eesti rallikrossi meistrivõistlused jätkuvad laupäeval Misso rajal toimuva teise etapiga. „Täna on meil Missos tõsine lumetorm, mis muidugi teeb ettevalmistustöö raskemaks, kuid vaatamata sellele teeme kõik, et võistlejaid ootaks laupäeval ees korralik võistlusrada,” ütles võistluse direktor Lembit Luts Ruudulipp.ee vahendusel. Misso rallikrossi korraldab MTÜ Kolme Kandi Klubi.

Sirli Hanni alustas U26 EMi 16. kohaga

Sirli Hanni sai täna Otepääl kuni 26aastaste laskesuusatajate lahtistel Euroopa meistrivõistlustel naiste 15 km distantsil 16. koha. Võitjaks tulnud Kathrin Hitzerile (Saksamaa) kaotas neli möödalasku teinud Vastseliina laskesuusataja viie ja poole minutiga. Hea võistluse tegi neljandaks tulnud  Eveli Saue: teda jäi pronksist lahutama vaid 5,6 sekundit. Kadri Lehtla oli 34. ja Elisabeth Juudas 45. Meeste 20