Võru võitis põhiturniiri lõpetuseks Daugavpilsi 3:0

Valio Võru VK lõpetas Schenkeri liiga hooaja 3:0 võiduga Daugavpilsi ülikooli meeskonna üle. Võit päästis võrulased liigas viimaseks jäämisest. Täna Võru spordikeskuses peetud mängus sai otsustavaks pikaleveninud teine geim, mille kodumeeskond võitis lõpuks 31:29. Rohkemaks lätlasest enam vastaseid polnud ja Võru võitis viimase geimi 25:15. Esimeses geimis olid väljakuperemehed peale jäänud 25:18. Pluss-miinus-süsteemis olid võrulaste

Eesti naised tulid teatesõidus viiendaks

Eesti naiste teatenelik, kuhu kuulus ka Sirli Hanni, sai Otepääl jätkuval U26 vanuseklassi EMil 4 x 6 km teatesõidus viienda koha. Euroopa meistriks tulnud Saksamaale kaotasid eestlannad (peale Hanni veel Kadri Lehtla, Elisabeth Juudas ja Eveli Saue) 5.38,3ga. Hanni sõitis teist vahetust ja tõstis selle lõpuks Eesti viiendalt kohalt neljandaks, ühe varupadruni abil lasi ta

Selgusid koolide rahvastepallimeistrid

Võrumaa 1.-3. klasside rahvastepallimeistriks tulid Kääpa põhikooli poisid (Raido Meidla, Marvin Plado, Janno Plado, Hugo Punnar, Tarvo Täht, Kristen Ungur, Markel Mägi, Magnus Torop) ja Võru Kesklinna gümnaasiumi tüdrukud (Mai-Brit Soome, Cätli Märtin, Õnne Vaha, Anette Aasa, Getrin Valge, Lisette Valdmets, Astrid Erik, Ly Liivaoja). Teiseks tuli poistest Võru Kesklinna gümnaasium ja tüdrukutest Võru Kreutzwaldi

Haanja maraton ootab suusatajaid

Ettevalmistused 38. Haanja maratoniks on korraldajate sõnul hästi sujunud, osalejaid oli end eile lõunaks kirja pannud üle 1100. „Ilmajaam lubab võistluspäevaks viis külmakraadi, see on maratoni sõitmiseks optimaalne,” ütles ürituse peakorraldaja Urmas Veeroja. „Rada on sama mis eelmistel aastatel. Lumeolud võimaldavad täispika maratoni teha ja seda me ka teeme.” Maratonile saab end kirja panna veel