Pait Reiman üllatas Missos etapivõiduga

Võrulane Pait Reiman üllatas laupäeval Missos sõidetud Eesti rallikrossi meistrivõistluste teisel etapil esikohaga võimsaimas Division 1 klassis, kus võisteldakse kaheliitriste turbomootoritega neliveolistel autodel. Elu esimest rallikrossi sõitnud Reiman (Mitsubishi Lancer EVO 6) jäi stardis Erki Kolditsile küll alla, kuid sõidu käigus õnnestus tal konkurendist mööduda ja esikoht võita, teatas Ruudulipp.ee. Kolmanda koha sai avaetapi võitnud

Kai Piho sai MK-etapil 42. koha

Kail Piho lõpetas täna Lahtis kahevõistluse MK-etapi 42. kohaga. Hüppemäel oli Võrumaa nooruk 56 mehe seas 89meetrise hüppega 54., murdmaarajal sai 28. aja. Etapivõidu võttis kodupubliku rõõmuks Hannu Manninen. Karl-August Tiirmaa katkestas.

Priit Narusk kaitses Haanja maratoni esikohta

Tänavu Estoloppeti sarjas endale juba varem üldvõidu kindlustanud võrulane Priit Narusk jäi täna võitmatuks ka kodusel Haanja maratonil. 40 km pikkuse klassikalise sõiduviisiga maratoni läbimiseks kulus tal aega 1:50.59,5. Teiseks tulnud Vahur Teppanit edestas Narusk 5,1 sekundiga, kolmanda koha saanud Andrus Kollo kaotas talle juba kahe minuti ja 54 sekundiga. Madis Vaikmaa ja Morten Priksi

Sirli Hanni sai U26 EMil sprindis 23. koha

U26-vanuseklassi laskesuusatamise EMil Otepääl sai Sirli Hanni täna naiste 7,5 km sprindis 23. koha. 24aastane Vastseliina laskesuusataja püsis pikka aega esikuuiku konkurentsis, kuid võistluse rikkusid püstitiirus teenitud kaks trahviringi. „Pole väga paha, aga muidugi oleks võinud paremini minna. Püstitiir jääb praegu kripeldama. Kartsin rohkem lamadestiiru, aga see läks ilusti. Püstitiirus veidi mõtlesin üle võib-olla,” kommenteris

Kaija Udras sai suusavahetusega sõidus 36. koha

Lahtis toimuval murdmaasuusatamise MK-etapil täna naiste 7,5 + 7,5 km suusavahetusega sõidus ainsa eestlannana stardis olnud Kaija Udras lõpetas võistluse 36. kohaga, lõpetajaid oli 41. Esikoha võitnud Marit Bjørgenile (Norra) kaotas võrulanna nelja minuti ja 16 sekundiga. Teise koha saanud poolatar Justyna Kowalczyk kindlustas endale MK-sarja üldvõidu.