Tamsalu autokross oli Võrumaa meestele edukas

Veoautokrossi Eesti meistrivõistluste kolmandal etapil laupäeval Tamsalus Einjärve krossirajal lõid Võrumaa mehed platsi peaaegu puhtaks, väikeste veoautode arvestuses kuulus neile kolmikvõit ja suurte veoautode arvestuses kaksikvõit. GAZ 51/52 klassis oli parim hooaja avavõistluse võitnud, kuid eelmise etapi Viitinas vahele jätnud tiitlikaitsja Indrek Järvpõld. Kolmikvõidu kindlustasid Võrumaa meestele Taavi Pindis ja Aivar Kender, Ott Kevvai oli

Tanel Leok näitas Inglismaal head minekut

Tanel Leok (Honda) saavutas pühapäeval Inglismaal Hawkstone Parkis toimunud rahvusvahelisel motokrossil kolmanda koha ning võitis võistluspäeva lõpetuseks peetud superfinaali. „Nädalavahetus Inglismaal oli selline, millega võib rahule jääda. Tingimused olid head ja tundsin ennast samuti väga hästi, mida näitavad ka tulemused. Esimeses sõidus ja superfinaalis sain kirja stardivõidud ja need sõidud olid minu jaoks ka ideaalilähedased.

TV 10 Olümpiastarti etapilt kolm esikolmikukohta

Pühapäeval Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis toimunud noortesarja TV 10 Olümpiastarti teisel etapil läks Võrumaa sportlastest kõige paremini Martin Paakspuul (Võru Kreutzwaldi G), kes saavutas vanemate poiste (1996.-1997. a sünd) teivashüppes 3.40ga teise koha. Sama vanuseklassi 60 m tõkkejooksus tuli Allan Katšmazov (Võru Kesklinna G) 9,41ga kolmandaks, Paakspuu võitis 9,27ga B-finaali. Õilme Võro sai vanemate tüdrukute 60

Noored kergejõustiklased aitasid Eesti koondist

Eesti noorte kergejõustikukoondis võitis laupäeval Lätis Kuldigas toimunud talvise Balti maavõistluse. Võidukasse võistkonda kuulus ka kaks Võru spordikooli kasvandiku: Hans-Peeter Tulmin tuli 800 m jooksus 2.04,32ga teiseks ning Joosep Piho kuulitõukes (5 kg) 15.61ga kolmandaks. Nädal varem Leedus Panevežyses toimunud viie riigi noorsportlaste võistlustel saavutas Tulmin oma vanuseklassi 600 m jooksus 1.26,25ga teise koha. Teiseks

Võrumaa meistrivõistlustel peeti neli mängu

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistlustel võitis KK Rõuge täna Ekso 87:85 (Taago Hiiesalu ja Kaarel Hääl 19 — Sander Liiva 32) ja Kuperjanovi ÜJP – SK Tasa 13 103:80 (Margus Peterson 21 — Kaivo Pullisaar 31). Eile oli Hundijalg Antsla KSKst üle 84:58 (Siim Kimask 21 — Sten Põder 26) ja Osula Hundijalg 33st 97:67 (Anti Ossis 21 —

Noored kahevõistlejad võistlesid Lätis

Võru spordikooli noored kahevõistlejad võistlesid laupäeval Lätis Sigulas, kus Sandra Sillaste võitis tüdrukute konkurentsis nii kahevõistluse kui ka suusahüpped. Klaus Kolpakov võitis omavanuste poiste kahevõistluse ja saavutas suusahüpetes teise koha.