Võru KK/Arilix lõpetas vahegrupiturniiri võiduga

Võru KK/Arilix võitis Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste esiliiga vahegrupimängude viimases voorus täna võõrsil Paide Viking Window 90:67 (47:28) ja kindlustas sellega endale madalamas vahegrupis esikoha. „Suhteliselt kerge võit. Paidele oli see hooaja viimane mäng ja turniiritabelis tõusta ega langeda polnud neil võimalik. Meie jaoks oli võit oluline, et kindlustada vahegrupi võitu,” ütles Võru KK/Arilixi treener Kalle

Jätka lugemist →

Parksepa SK/Võru sai tähtsa võidu

Parksepa SK/Võru võitis Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste II liigas täna koduplatsil Vasalemma SK 84:54 ja säilitas teoreetilise võimaluse vahegrupis kahe parema meeskonna hulka tulla ning play-offmängudele pääseda. Edasipääsuks tuleb Võrumaa meeskonnal vahegrupi viimases mängus võõrsil kindlasti võita oma põhikonkurent Iisaku KK ning loota, et Ida-Virumaa meeskond kaotab ka Orissaare KK Orkaanile.

Peagi algavad Võrumaa meistrivõistlused võrkpallis

Tuleval nädalal algavad Võrumaa meeste meistrivõistlused võrkpallis. Võistkondade esindajate koosolek toimub teisipäeval, 16.märtsil kell 19 Võrumaa spordiliidu büroos (Räpina mnt 3a). Osavõtusoovist saab teatada e-posti aadressidel metimarko@gmail.com või merike.oun@gmail.com.