Parksepa SK naised võitsid lätlannasid

Parksepa SK korvpallinaiskond võitis nädalavahetusel Lätis Aluksnes toimunud turniiril võõrustajaid 94:42 ja Ape naiskonda 106:38. Võistlus toimus Eesti-Läti programmist rahastatava projekti „Cross border ball” raames.

Võru võrkpallurid mängisid Tallinnas rahvusvahelisel noorteturniiril

Võru spordikooli U18-vanuseklassi poisid saavutasid nädalavahetusel toimunud noorte võrkpalliturniiril Tallinn International Spring Cup teise ja tüdrukud kolmanda koha, teatas Võru VK kodulehekülg. 1992. aastal ja hiljem sündinud poiste turniiril olid võrulased väljas aasta nooremate poistega, kuid sellest hoolimata tuli vastaste paremust tunnistada vaid 1:3 lõppenud esikohamängus Lõuna-Soome koondisega. Tallinna VK Täht, Tallinna SK Tats 3:0 ja

Spordiveteranid kodus medalivõiduni ei jõudnud

Nädalavahetusel Võru spordikeskuses peetud Eesti spordiveteranide liidu meistrivõistlustel sisekergejõustikus jäid Võrumaa spordiveteranid medalita. Esikuuikusse jõudsid võrulastest Tarmo Vaher (kõrgushüppes 4.), Einar Oimet (3000 m jooksus 5.), Karli Trumm (kuulitõukes 5.), Irina Pindis (naiste kuulitõukes 5.) ja Heiki Moltsar (teivashüppes 6.)