Korvpalli meistriliigas lõppes põhiturniir

Valga/CKE Inkasso ja Tallinna BC Kalev/Cramo mänguga (67:80) jõudis täna jõudis lõpule Eesti meeste korvpalli meistriliiga põhiturniir. Valga meeskonna ridades mängiv Parksepa SK kasvandik Robert Peterson (19, 190 cm, pildil) pääses hooaja jooksul platsile oma tiimi kõigis 24 kohtumises (keskmiselt viieks ja pooleks minutit). Ta viskas mängus keskmiselt 1,17 punkti ja võttis 0,58 lauapalli. Põhiturniiril

Võru kaotas esimese veerandfinaalmängu 0:3

Valio Võru VK kaotas Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste esimeses veerandfinaalmängus täna võõrsil Tartu Pere Leivale 0:3 (12:25, 20:25 ja 19:25). Sel hooajal Schenkeri liiga põhiturniiril kahel korral tartlasi võitnud, kuid kuu tagasi peetud vahegrupimängus neile kindlalt kaotanud võrukad ei suutnud viimasel ajal heasse hoogu läinud ja nädal tagasi ka Schenkeri liiga finaali jõudnud Pere Leivale olulist

Parksepa, Osula ja Rõuge said võidu juurde

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistluste eilsed mängud: Parksepa SK/Võru – Kuldre kool 65:54 (Martin Kulberg 23 — Eiko Roosimaa 15), Osula – BC Roman 78:47 (Tanel Täht 19 — Ville Tüve ja Martin Toots 10) ja KK Rõuge – Hundijalg 33 95:84 (Jorma Drenkhan 36 (6 kolmest) — Renee Kottisse 28 (4)).

Eesti nelik võitis patrullsuusatamises kulla

Eesti meeskond, kuhu kuulus ka võrulane Priit Narusk, võitis täna Itaalias Brussonis sõjaväelaste maailmamängudel 25 km patrullsuusatamise. Võiduka neliku ülejäänud liikmed olid Indrek Tobreluts, Kauri Kõiv ja Roland Lessing. Tiirus eksimatult lasknud Eesti meeskonna võiduaeg oli 1:04.09,9, teiseks tulnud Šveitsi (Toni Livers, Ivan Joller, Christian Stebler, Remo Fischer) edestati 17,7 sekundiga ja kolmandaks tulnud Prantsusmaad

Andsumäel peeti suusahüppevõistlus

Võru külje all Andsumäel eile toimunud Eesti suusaliidu nelja hüppemäe turnee teisel etapil jõudis esikolmikusse kaks Võru spordikooli kasvandikku. Meeste arvestuses saavutas Mairo Nupp K-30 hüppemäel 29,5 ja 29 meetri pikkuste hüpetega lätlase Matiss Meldersi järel teise koha. Kuni 12aastaste seas tuli Sandra Sillaste 23,5meetriste hüpetega kahe Otepää spordiklubi poisi järel kolmandaks. Sarja esimesel etapil