Navi karikateekond osutus lühikeseks

Navi vutiselts piirdus Eesti väikestel karikavõistlustel tänavu nagu mullugi ühe mänguga. 1/64finaalis kaotati täna Põlvas JK Tallinna Kalevi III meeskonnale lisaajal 1:2. 72. minutil viis Andrei Kiš Navi 1:0 juhtima, kuid juba kaks minutit hiljem Oliver Liiva viigistas. Veidi enne normaalaja lõppu jäi Navi meeskond kümnekesi, sest teise kollase kaardi saanud Margus Ader eemaldati väljakult.

Siim Kängsepp jäi võiduta

Võrust pärit karateka Siim Kängsepp, kes nüüd esindab Tartu klubi Falco, kaotas täna Rakveres toimunud Eesti meistrivõistlustel kehakaalus -75 kg kõik neli kohtumist ja pidi leppima viienda kohaga. Kulla selles kehakaalus võitis Viktor Teplõhh.

Võru meeskond pudenes medalikonkurentsist

Valio Võru VK kaotas täna kodusaalis Tartu Pere Leivale teisegi Eesti võrkpallimeistrivõistluste veerandfinaalmängu 0:3 ja pudenes medalikonkurentsist. Võrulased jäid kõigis geimides tagaajaja rolli. Paaril korral suudeti punktiga juhtima minna vaid kõige tasavägisemaks kujunenud teises geimis, mis lõpuks ikkagi kaotati 23:25. Esimeses geimis olid Võru kaotusenumbrid 20:25 ja kolmandas geimis 19:25. Pluss-miinus-süsteemis oli võrulaste parim mängija

Kristina Šmigun-Vähi võttis võrulannadelt revanši

Täna Haanjas jätkunud Eesti murdmaasuusatamise meistrivõistlustel ei õnnestunud võrulannadel Kristina Šmigun-Vähit võistluse teisel päeval kullata jätta. Oti spordiklubi esindav Šmigun-Vähi pääses naiste 3 x 5 km teatesõidus viimast vahetust sõitma 12 sekundit pärast Võru suusaklubi ankrunaist Kaija Udrast, kuid püüdis konkurendi peagi kinni ja edestas teda finišis 9,5 sekundiga. Teatesõidu esimesed kaks vahetust sõideti klassikalise