Võru KK/Arilix alistas Pärnu Metsa ka võõrsil

Võru KK/Arilix võitis täna Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste esiliiga kaheksandikfinaalseeria kordusmängus võõrsil Pärnu Metsa 82:64 (49:30) ja pääses veerandfinaali. Kuna nädal tagasi peetud esimese kohtumise oli Võrumaa meeskond võitnud 109:69, siis palju elektrit enam õhus polnud. „Mõlemalt poolt pingevaba mäng,” ütles VõruKK/Arilixi peatreener Kalle Samarüütel. „Kontrollisime mängu algusest lõpuni, mängida said kõik mehed.” Võrumaa meeskonna suurimad

Võru astus pool sammu viienda koha poole

Valio Võru VK võitis täna Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste esimeses 5.-6. koha mängus võõrsil TTÜ kahe tunni ja viie minuti pikkuses heitluses 3:2. Esimeses geimis pääses Võru meeskond mitmel korral kolme punktiga juhtima (8:5, 16:13, 22:19) juhtima, kuid seisul 24:22 ei suudetud kahte geimpalli kasutada ning geimi võitis neli punkti järjest noppinud TTÜ. Teine geim möödus

Tiitlikaitsjal täisedu

Tiitlikaitsja Antsla valla meeskond alistas eile Sõmerpalus peetud Võrumaa meistrivõistluste mängus Osula 80:61 ja jätkab turniiril täiseduga. Viis kaugvuset tabanud Harri Samarüütel tõi võitjatele 27 punkti, kaotajate parim oli 18 silmaga Jüri Rešetov. Teistes mängudes võitis Parksepa SK/VõruSK Urvaste 69:48 (Tanel Zupsman 19 — Einar Kärgenberg 20), Kuperjanovi ÜJP Hundijalg 33 116:74 (Kaivo Pullisaar 31

Taavi Leok kutsuti Eesti noortekoondisse

Parksepa SK tagamängija Taavi Leok (17, 187 cm) kutsuti Eesti kuni 18aastaste noormeeste korvpallikoondisse, mis osaleb 2.-6. aprillini Hollandis Groningenis toimuval rahvusvahelisel turniiril. „Nordic basketball tournamenti” nime kandval võistlusel osalevad veel Serbia, Hollandi, Poola ja Taani noortekoondis, Saksamaa Hamburgi regiooni U19 koondis, Leedu Sabonise korvpallikool ning Sloveenia, Lõuna-Serbia ja Moskva valikvõistkond. Turniir on osa Indrek