Anti Saarepuu sai Venemaa suusatuuril 13. koha

Anti Saarepuu võistles möödunud nädalal Venemaal toimunud suusatuuril, kus saavutas kokkuvõttes 13. koha. Eestlastest osalesid tuuril veel Peeter Kümmel ja Jaak Mae, kes said vastavalt 12. ja 26. koha. Esikoha võitis Emil Jönsson (Rootsi). Võistlused toimusid Jekaterinburgis, Tšugorskis ning Hantõ-Mansiiskis ning kavas olid suusakross, viimase mehe sõit, klassikasprint ja 3,9 km viitstardist sõit.

ÕL: Andrus Värnik valmistub Barcelona EMiks

2005. aasta odaviske maailmameister Andrus Värnik (32) treenib sihiga osaleda juuli lõpus Barcelonas toimuval EMil, kirjutab Õhtuleht. Antslast pärit spordimees tõdeb, et tänavuse hooaja ettevalmistuses on lünki olnud. „Ma pean tunnistama, et vahepeal tuli laiskuseuss sisse. Olen seda kahetsenud ja isegi süümepiinu tundnud,” lausus ta. Loe Õhtulehest!

Jalgpallurid pidasid viimaseid kontrollmänge

Eeloleval nädalavahetusel algavateks Eesti jalgpallimeistrivõistlusteks valmistuvad Võrumaa meeskonnad pidasid üleeile veel viimaseid kontrollmänge, Võru JK võitis Põlvas Navi vutiseltsi 2:0 ja FC Aspen viigistas Tartus sealse Quattromediga 2:2.

Kaija Udras Soome hooajalõpusarjas kolmas

Võrumaa parim naissusataja Kaija Udras käis hooaega lõpetamas Põhja-Soomes Tornionlaakso karikavõistlustel, kus saavutas nelja võistluse (kõik 5 km distantsil) kokkuvõtes soomlannade Krista Lähteenmäki ja Kerttu Niskaneni järel kolmanda koha. Läinud nädala reedel sai Udras Tornios sarja avavõistlusel neljanda koha, kaotades esikoha võitnud Niskanenile 31,4 sekundiga. Laupäeval Pellos oli võrulanna kolmas, kaotust esikoha võitnud Lähteenmäkile kogunes