Võru KK/Arilix võitis esimese veerandfinaalmängu

Võru KK/Arilix võitis täna õhtul Antslas Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste esiliiga esimeses veerandfinaalmängus Rapla KK 74:65 (38:40). Võrumaa klubi treeneri Kalle Samarüütli sõnul oli mäng väga võitluslik. „Kohtunikud lubasid väga jõulist mängu,” lausus ta. Mäng algas väljakuperemeeste jaoks hästi, kolmeminutise mängu järel juhtis Võru KK/Arilix 12:0. Edasi mäng võrdsustus ja poolaja võitsid kahe punktiga hoopis külalised.

Siim Plangi stardib Türgis MM-rallil

Tuleval nädalal, 16.-18. aprillil Istanbuli ümbruses toimuval ja MM-sarja arvestusse kuuluval Türgi rallil stardib ka Võrumaa rallipaar Siim Plangi ja Marek Sarapuu, kes võistlevad A7 klassis võistlusautoga Honda Civic Type-R R3. Rohkem kui 1100 kilomeetri pikkusel rallil on kavas 23 kiiruskatset kogupikkusega üle 358 kilomeetri.

Oodata on põnevat orienteerumisaastat

Võrumaa orienteerujatel seisab tänavu ees mitu tähtsat võistlust, suurimad lootused on seotud Lauri Silla esinemisega juunioride MMil. „Juunioride MMil on Lauri kõigi eelduste kohaselt Eesti koondise esinumber ja üks kindlaid medalipretendente. Ambitsioonid on suured,” ütles noormehe isa ja Eesti orienteerumisliidu juhatuse esimees Sixten Sild. „Tänavune juunioride MM jääb tema viimaseks, sest järgmisel aastal tuleb juba