Eesti juuniorid jäid valikturniiril neljandaks

Eesti juunioride võrkpallikoondis, kuhu kuulus ka võrulane Henri Treial, lõpetas Portugalis toimunud EMi valikturniiri neljanda kohaga ja edasi ei pääsenud. Eesti kaotas Türgile 0:3 (Treialilt efektiivsuspunkte -2), Ukrainale ja Portugalile 1:3 (Treialil efektiivsuspunkte vastavalt +7 ja +1) ning võitis Soome ja Horvaatia 3:0 (Treial vastavalt +8 ja +7).

Jahilaskmissari jätkus Saaremaal

Eesti jahilaskmise karikavõistluste teisel etapil Tagaveres jäi Kaupo Kindsigo (Võru JS) eile harjutuses CSP-100 82 tabamusega jagama 11.-16. kohta. Võrumaa parimad jahilaskurid Tauno ja Tauri Tamm Saaremaal ei võistelnud.

Tanel Leok lõpetas Mantovas MM-etapil esitosina

Tanel Leokil ei õnnestunud ka tänavusel teisel motokrossi MX1-klassi MM-sarja etapil kahe sõidu kokkuvõttes esikümnesse jõuda ja ta pidi täna Itaalias Itaalias Mantovas toimunud Lombardia GP-l leppima 12. kohaga. Etapi võitis tiitlikaitsja Antonio Cairoli (Itaalia). Esimeses sõidus tuli LS Motors Honda meeskonnas sõitev Leok avaringilt kümnendana, tõusis siis vahepeal korraks kaheksandaks, ent lõpetas sõidu üheksanda

Jätka lugemist →

Algasid Võrumaa meeste võrkpallimeistrivõistlused

Võrumaa meeste tänavuste võrkpallimeistrivõistluste seni ägedaima lahingu pidasid täna maha Lasva vald ja SKS, 3:2 (-15, 18, 22, -17, 14) jäi peale esimesena nimetatud meeskond. Teistes II alagrupi mängudes kaotas Võru spordikooli II meeskond nii SKSile kui ka Lasvale 0:3, kuid võitis Osula 3:0. SKS sai kirja ka 3:1 võidu Rõuge üle. I alagrupis peeti

Jätka lugemist →

Kaks Võrumaa krossipoissi Balti sarjas punktikohal

Baltimaade motokrossikarikavõistluste avaetapil Lätis Kegumsis jõudis täna punktikohale ka kaks Võrumaa noort motomeest: Karel Kutsar sai 85kuubikuliste tsiklite klassis viienda ja Janno Schmidt kaheksanda koha. Esikoha võitis lätlane Pauls Jonass. Karikasraja järgmine etapp sõidetakse järgmisel laupäeval Viljandimaal Holstre-Nõmme rajal.