Võru spordikooli naiskond jäid medalita

Võru spordikooli võrkpallinaiskond jäi täna Kuressaares lõppenud U20-vanuseklassi neidude Eesti meistrivõistlustel neljandaks. Esikoha võitnud Viljandi spordikoolile ja teise koha saanud Saaremaa spordikoolile kaotasid võrulannad 0:3 ning kolmandaks tulnud Narva SK Energiale 2:3. Võideti Tallinna VK Täht ja Pärnu spordikool.

Antsla vald kindlustas endale põhiturniiri võidu

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistlustel alistas Antsla vald täna Hundijala 105:88 ja kindlustas endale põhiturniiri võidu. Merlis Niklus viskas võitjate kasuks 28 silma ja Tanel Kimask kaotajate kasuks sama palju punkte, esimene tabas kuus ja teine neli kolmepunktiviset.

Martin Leok võitis Hollandis esikoha

Martin Leok (TM Racing Estonia) võitis eile Lelystadis Midlandcircuitil toimunud Hollandi lahtiste supermoto meistrivõistluste etapi, esikolmikusse jõudsid veel hollandlased Marcel van Drunen ja Gregory de Nooyer. Head minekut näitas Võrumaa motomees juba laupäeval, kui juhtis pikka aega ajasõitu, lõpuks suutsid kaks hollandlast temast siiski kiiremad olla. „Tase oli võrreldes Ungariga hoopis teine, siin on esiotsa

Jätka lugemist →