Parksepa A-klassi noormehed taas kaheksandad

Parksepa SK/Võru noormehed lõpetasid Eesti A-vanuseklassi (1991. a ja hiljem sünd) korvpallimeistrivõistlused nagu mullugi kaheksanda kohaga. 7.-10. koha mängudes alistati eile Tallinnas Kohila SK/Märjamaa SK/Orgita DT 107:77 ja kaotati täna T. Soku korvpallikooli võistkonnale 77:91.

Võru valla naiskond tuli rahvaliigas kolmandaks

Võru valla võrkpallinaiskond saavutas Elioni rahvaliiga B-tugevusgrupis kolmanda koha. Täna Pärnus toimunud finaalturniiril võitsid võrulannad esmalt veerandfinaalis Kohtla-Järve Monoliit Spordi 2:1 (17, -17, 10), kaotasid seejärel poolfinaalis Saaremaale 1:2 (21, -21, -17) ning võitsid 3.-4. koha mängus Tallinna Retro/Sunrendi 2:1 (-18, 22, 17). Võru valla naiskonnas mängisid Kaja Luts, Marje Kuklase, Tiina Bahmatšev, Mari-Ann Urb,

Siim Plangi tõusis Türgis viie koha võrra

Türgi MM-ralli teise päeval liikus Siim Plangi (Honda Civic Type-R) heas tempos ning tõusis 24. kohalt 19. kohale. Liiidrikohal oleva maailmameistri Sebastien Loebiga kärises vahe siiski üha suuremaks, enne viimast võistluspäeva kaotab noor Võrumaa rallimees kuulsale prantslasele ligi 35 minutiga. Homme sõidetakse veel kuus kiiruskatset.

Võrkpallimeistrivõistlustel peeti alagrupimänge

Täna jätkusid mängud Võrumaa meeste võrkpallimeistrivõistlustel. Esimeses alagrupis võitis Võru spordikool I 3:1 Trendwoodi ja Hydroservice sama tulemusega Võru Hallid. Teises alagrupis kindlustas endale esikoha Lasva vald, kes alistas nii Rõuge kui ka Osula meeskonna 3:0, veel võitis Rõuge Osula 3:0.

Võhandu maratonil läks kaksivõit leedulastele

Täna hommikul Võrust Tamula järvel ja pärastlõunal Võõpsus lõpenud ligi Võhandu maratoni võitsid leedulased Arunas Dubauskas ja Marius Butrimavičius, ligi 100 km pikkuse distantsi läbimiseks kulus nende kahesüstal aega seitse tundi, 58 minutit ja 31 sekundit. Teiseks tulnud kaasmaalasi Juozas Gurevičiust ja Sigitas Bulovast edestasid võitjad kuue minuti ja 16 sekundiga. Kolmanda koha said Uko

Võru vutimehed alustasid II liigat võidukalt

Võru JK alustas Eesti meeste jalgpallimeistrivõistlusi võiduga, II liiga lääne-lõunatsooni mängus alistati täna Kuressaares Sörve JK 1:0. Mängus domineerivamaks pooleks olnud võrulaste võiduvärava lõi mängu 9. minutil Kristo Rämson. Head väravavõimalused jäid kasutamata Jürgen Kauril ja Jüri Artemkinil, näiteks tabas Artemkini tugev pommlöök teisel poolajal saarlaste värava põiklatti. Võru JK järgmiseks vastaseks on tuleval reedel

Judojuuniorid rassivad Tartus

Keit Lutsar jäi täna Tartus alanud juunioride Euroopa kariksarja etapil judos neidude kehakaalus kuni 57 kg jagama 7.-8. kohta. Homme on võistlustules veel kuus Võru Rei judokat, kokku osaleb võistlusel 134 sportlast kümnest riigist.

Aspen teenis viigipunkti, Navi kaotas

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunatsoonis viigistas FC Aspen täna Viljandis 2:2 SK Tääksiga ning Navi vutiselts kaotas Põlvas Viljandi JK Liverpool Pubile 1:2. Viimati nimetatud mängus õnnestus Andrei Kišil 28. minutil Võrumaa meeskond penaltist juhtima viia. Teisel poolajal tegid viljandlased mitu vahetust ja võtsid mänguohjad tasapisi enda kätte, Navi vutimehed väsisid. 70. minutil tõrjus