Tüdrukute võrkpallikuld Võru 1. põhikoolile

Võrumaa 7.-9. klasside tüdrukute võrkpallimeistriks tuli Võru 1. põhikooli võistkond (Eliise Hollas, Merlin Hurt, Kaisa Bahmatšev, Anett Hollas, Kerli Ojakivi, Emeri Abel, Henrika Hain). Läinud reedel Kääpal toimunud võistlusel jõudsid medalikohtadele veel Võru Kreutzwaldi gümnaasium ja Võru Kesklinna gümnaasium, parima harrastajate võistkonnana oli Varstu keskkool neljas.

Tanel Leok tuli Hollandis teiseks

LS Motors Honda meeskonnas sõitev Tanel Leok saavutas täna St. Christoffel Gemerti rajal toimunud Hollandi lahtiste motokrossi meistrivõistluste etapil MX1-klassis teise koha, esikoha võitis tema itaallasest tiimikaaslane Davide Guarneri. Esimeses sõidus sai Leok Guarneri ja Marc de Reuveri (Holland) järel kolmanda koha. „Sain stardist hästi minema, kuid siis läksin esimesel ringil valli ja paljud said

Medalijahti jätkab kuus meeskonda

Võrumaa meeste võrkpallimeistrivõistlustel lõppesid alagrupimängud, medalikonkurentsis on veel kuus meeskonda. Esimeses alagrupis võitis Võru spordikooli I Võru Hallid 3:0 ja Trendwood Hydroservice’i 3:1. Teises alagrupis lõppesid mõlemad mängud 3:0, SKS võitis selle tulemusega Osula ja Rõuge Võru spordikooli duubelmeeskonna. Otse poolfinaali pääsesid kummagi alagrupi võitjad ehk Võru spordikooli I meeskond ja Lasva vald. Tuleval pühapäeval

Võru judokad pjedestaalile ei jõudnud

Täna Tartus lõppenud juunioride EK-etapil judos kaotas Võru judoklubi Rei suurimaks lootuseks olnud Laura-Maria Lehiste neidude kehakaalus kuni 63 kg avaringis rootslannale Anna Bernholmile ja seejärel miinusringis ka Eda Dilekcile (Türgi). Samale türklannale kaotasid võistluse eri faasides ka Anne Jõela ja Merlin Roosileht, kes jäid lõpuks jagama vastavalt 5.-6. ja 7.-8. kohta. Rei noormehed Tarmo

Algasid Lõuna-Eesti karikavõistlused jahilaskmises

Eile Elvas toimunud Lõuna-Eesti jahilaskmiskarikavõistluste esimesel etapil jagas Tauno Tamm harjutuses CSP-75 66 tabamusega 5.-6., Tauri Tamm 65 tabamusega 7.-9. ning Rivo Poltimäe 61 tabamusega 17.-18. kohta. Esikoha võitis 69 tabamusega Veikko Tihvan. Juunioride seas tuli Keivo Kõiv 53 tabamusega kuuendaks.

Siim Plangi MM-debüüt lõppes 17. kohaga

Siim Plangi (Honda Civic Type-R) sai oma esimesel MM-rallil 17. koha. Täna Türgis lõppenud võidukihutamisel kaotas 17aastane Võrumaa noormees esikoha võitnud prantslasest maailmameistrile Sebastien Loebile kokkuvõttes rohkem kui 43 minutiga. Lõpetajaid oli 32.

Jan Jakobson võitis Mulgikrossi

Jan Jakobson (MK Sinilind) võitis eile Holstre-Nõmme rajal toimunud Mulgikrossil 65cm3 tsiklite klassis kindla esikoha. Tema klubikaaslane Steven Luuk oli samas klassis kaheksas. Teistes masinaklassides võisteldi ka Balti karikavõistluste arvestuses. 85 cm3 tsiklite klassis oli Võru poistest Janno Schmidt (Saku MK) kuues. Klassivõidu noppis lätlane Karlis Sabulis. Sõmerpalu motoklubi esindav Andre Park sai vabaklassis seitsmenda