Haanja klubi ratturid alustasid maratonisarja

Haanja rattaklubi ratturid Tarmo Mõttus ja Pait Hirv said eile Jõelähtmel toimunud Eesti pikamaamaratonide sarja esimesel osavõistlusel vastavalt kuuenda ja seitsmenda koha. Neljas koht jäi Mõttusest seejuures vaid kaheksa sekundi kaugusele. 77 km pikkuse rattasõidu võitis Alges Maasikmets.

Supermotomeestelt poolik võistlus

Martin Leok ja Taavi Nassar (mõlemad TM Racing Estonia) saavutasid eile Vinkenkampis toimunud Hollandi lahtiste supermoto meistrivõistluste etapil esimeses sõidus küll kaksikvõidu, kuid teises sõidus jäädi nullipoisteks ning nii kuulus Võrumaa motomeestele kokkuvõttes vaid 7. ja 11. koht. Nii Leoki kui ka Nassari tsiklil purunes teises sõidus tagumine rehv, kirjutas Ruudulipp.ee. Leok oli katkestamise hetkel

Meelis Kanep kolmanda koha jagajate seas

Meelis Kanep jagas eile Põlvas lõppenud Vladimir Tusovi mälestusturniiril males 6,5 punktiga üheksast võimalikust 3.-6. kohta. Pool punkti rohkem kogusid Aleksander Volodin ja Läti maletaja Oleg Krivonosov. Ülar Lauk jagas 47 maletaja seas 5,5 punktiga 9.-15. kohta ja Genadi Popman 3,5 punktiga 36.-39. kohta.

Mõlemale Võrumaa koolile kolmas koht

Raplas laupäeval toimunud Eesti koolispordiliidu algklasside teatevõistlussarja „Tähelepanu, start!” finaalvõistlusel saavutas nii Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi kui ka Rõuge õhikooli võistkond kolmanda koha, esimene suurte ja teine väikeste koolide arvestuses.