Võru JK kaotas Tuleviku duublile hokiskooriga

Võru JK kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liiga lääne-lõunatsoonis täna võõrsil Viljandi JK Tuleviku duubelmeeskonnale 3:8 (1:1). Võrulaste kasuks lõi kaks väravat Jüri Artemkin (40. ja 78. minutil) ja ühe Jürgen Kaur (81. minutil), väljakuperemeestest tegi Raido Roman hat-tricki. Võru meeskonnal on kahest mängust kirjas võit ja kaotus, järgmine mäng peetakse 1. mail FC Tarvastuga.

Võru KK/Arilix läheb medalit püüdma

Võru KK/Arilixi korvpalluritel seisavad nädalavahetusel Kohilas ees hooaja kaks kõige tähtsamat mängu, mis panevad paika, kas Eesti meistrivõistluste esiliiga turniir lõpetatakse medaliga või mitte. „Ettevalmistused on tehtud, oleme ka vastaste mängu analüüsinud,” ütles Võru KK juht Anti Ossis. Tema sõnul jääb mängumeestest finaalturniirilt kõrvale ainult Mairo Padar, kes operatsiooni tõttu ei osalenud juba veerandfinaalides. Rivis