Navi meeskond sai kirja teise võidu

Navi vutiselts võitis täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunatsooni mängus Viljandis Suure-Jaani Rolling Doorsi 2:1. Navi asus mängu juhtima 12. minutil Andrei Kiši 20 meetrilt sooritatud pommlöögist, neli minutit hiljem pääseti Tamriko Õkva väravast juba 2:0 eduseisu. Rohkem väravaid ei suudetud lüüa, mitu head väravavõimalust luhtus. Teisel poolajal tegi Navi mitu vahetust ja mäng tasakaalustus.

Võru KK/Arilix mängib homme esiliiga võidu peale!

Võru KK/Arilix jõudis Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliigas finaali, poolfinaalis alistati BC Kalev II 90:86. Mängu keeras Võrumaa meeskond enda kasuks viimase kahe ja poole minutiga, kui välja tuldi 78:84 kaotusseisust. Võru KK/Arilix alustas hästi, kolmeminutise mängu järel juhiti 8:5 ning viis minutit hiljem juba 20:12. Veerandaja võitiski Võrumaa meeskond 22:17. Teise veerandaja keskel juhiti veel 34:28,

Budokai jättis koju ühe pronksmedali

Võru spordikeskuses täna toimunud Dragon Cupil ehk Võrumaa lahtistel meistrivõistlustel karates leppis korraldajaklubi Budokai ühe pronksmedaliga, mille võitis Devid Tšeprasov. 10-11aastaste poiste kehakaalus kuni 47 kg võistelnud Tšeprasov alistas oma kolmest vastasest ühe. Budokai treeneri Marek Rästase sõnul oli Tšeprasovi kolmas koht planeeritud. „Devidi päevaga võib suhteliselt rahule jääda. Rohkem kui pool aastat oli tema

Timmo Mõts oma masinaklassis kolmas

Timmo Mõts (Vaabina MK) sai täna toimunud ja Eesti meistrivõistluste teiseks etapiks olnud Vilaski kestvuskrossil üldarvestuses kaheksanda koha, esikoha võitis Priit Rätsep. Oma masinaklassis (E2) oli Mõts parim eestlane, teda edestasid vaid lätlane Janis Vinters ja soomlane Jari Alanen.

Taavi Pindis tahab lätlastele lahingu anda

Läti veoautokrossi meistrivõistlustel kaks pronksi võitnud võrulane Taavi Pindis osaleb lõunanaabrite krossisarjas ka tänavu, homme stardib ta Smiltene autokrossil, kirjutas Rally.ee. Eelmisel aastal tuli Pindis Läti meistrivõistlustel Bruno Leimanise ja Kristaps Eglitise järel kolmandaks, esikolmiku lõpetas ta samas sarjas ka 2008. aastal. Eesti meistrivõistlustel pole noor krossimees veel medalivõiduni jõudnud, mullu pidi ta GAZ 51/52