Võrkpallifinaalis Võru spordikool ja Lasva vald

Võrumaa meeste võrkpallimeistrivõistluste kullamängus kohtuvad Võru spordikooli esindusmeeskond ja Lasva vald. Finalistid selgusid täna Võru spordikeskuses peetud mängudes. Esmalt võitis mullu Avenger Teami nime all Võrumaa meistriks tulnud Trendwood veerandfinaalis Rõuge 3:0 ja SKS sama tulemusega Hydroservice’i. Seejärel peeti poolfinaalid, kus Lasva vald võitis Trendwoodi 3:1 ja Võru spordikooli I SKSi samuti 3:1. Tänavused finalistid

Hans-Peeter Tulminile krossijooksuhõbe

Võru spordikooli kasvandik Hans-Peeter Tulmin võitis täna Harjumaal Saue vallas toimunud Eesti murdmaajooksu meistrivõistlustel hõbemedali. Poiste A-klassi 2000 m jooksus pidi Tulmin alla vanduma vaid Dmitri Aristovile (KJK Atleetika). Võitja aeg oli 6.31 ja Tulminil 6.43, kolmanda koha sai ajaga 6.49 Taavi Kruut (Audentese SK). Teistest Võru Lõunalõvi klubi jooksjatest sai Priit Allas juunioride 3000

Tanel Leok oli Hollandi MM-etapil heas hoos

Tanel Leok tegi täna Hollandis MX1-klassi motokrossi MM-etapil oma tänavuse hooaja seni parima etteaste, saavutades kahe sõidu kokkuvõttes neljanda koha. LS Motors Honda tiimis sõitvat Leokit edestasid vaid tiitlikaitsja ja MM-sarja üldliider Antonio Cairoli (Itaalia), Steve Ramon (Belgia) ja David Philippaerts (Itaalia). Valkenswaardis toimunud võistluse esimeses sõidus oli Leok avaringi järel 13., kuid tegi seejärel

Kohilas tehti Võrumaa korvpalliajalugu

Võru KK/Arilix lisas väärika lehekülje Võrumaa korvpalliajalukku. Eesti meistrivõistluste esiliiga finaalis võideti täna Kohilas sealne spordiklubi 73:71 (37:42), kunagi varem pole Võrumaa meeskond sellise saavutuseni jõudnud. Võru KK/Arilix alustas mängu Merlis Nikluse tabava kolmepunktiviskega, tasavägine esimene veerandaeg kaotati siiski 18:20. Teise veerandaja keskel lubati seisul 22:24 vastastel teha seitsmepunktine vahespurt ning edaspidi oldi tagaajaja rollis,

Aspenile teine viigipunkt

Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunatsooni 3. voorus viigistas FC Aspen täna Põlvas Tartu SK 10 Premiumi II meeskonnaga 1:1. Aspeni värava lõi Kristo Perli. Järgmise mängu peab FC Aspen 2. mail, kui tänavuses esimeses Võrumaa derbis minnakse vastamisi Navi vutiseltsiga. Mäng algab kell 12 Põlva Lootospargis

Kullavõitjate nimistu algab Võru spordikooliga

Esimeseks Võrumaa naiste võrkpallimeistriks krooniti Võru spordikool, kes võitis täiseduga eile Võrus toimunud viie naiskonna turniiri. Teine koht kuulus Võru vallale ja kolmas koht Urvaste vallale. Raivo Jeenase treenitavad spordikooli tüdrukud, kel enamikul sünniaastaks 1994 või 1995, kaotasid ainsa geimi Urvaste naiskonnale, kellest oldi üle numbritega 26:24, 25:27 ja 15:10. Võru VK kodulehekülje kirjeldusel oli