Martin Leok alustas supermotosarja teise kohaga

Täna Aravetel toimunud Eesti supermoto meistrivõistluste esimesel etapil saavutas Martin Leok vabaklassis soomlase Toni Klemi järel teise koha. Taavi Naasar pidi leppima seitsmenda kohaga. Esimeses sõidus püsis kvalifikatsioonis teist aega näidanud Nassar Klemi järel esialgu teisel kohal, kuid kümnendal ringil ta kukkus. Sõitu võitis Klem, Leok jõudis finišisse neljanda ja Nassar 11. mehena. Teise sõidu

Karel Kutsar võitis Põlva motokrossi

Eesti karikavõistluste esimeseks etapiks olnud motokrossil „Põlva kevad” võitis kuni 85kuubikuliste tsiklite klassis esikoha Karel Kutsar. Teistest Võru MK Sinilinnu krossipoistest sai Sander Runtal neljanda ja Reiko Kikas kaheksanda koha. MX1-klassis oli Timmo Mõts (Vaabina MK) seitsmes, esikoha võitis Lauri Lehtla.

Võru JK kaotas lisaminutitel

Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liigas kaotas Võru JK täna Põlvas FC Tarvastule 2:3. Võru meeskond võitis Aleksandr Orlovi 37. minuti väravast poolaja 1:0, kuid lubas siis Tarvastul 2:1 juhtima minna. Mängu viimasel minutil Jüri Artemkin viigistas, kuid lisaminutitel lõi omakorda värava Tarvastu ja jättis võrulased punktideta. Enamikust teistest meeskondadest ühe mängu vähem pidanud võrulased on kolme

Viisteist esikolmikukohta

Võru Rei judokad võitsid täna toimunud 19. rahvusvahelisel Tartu kevadturniiril 15 esikolmikukohta. Tartu võistlusega jõudis lõpule ka C-vanuseklassi Eesti noorte karikasari, kus Rei judokatele kuulus kaks esikohta: poiste kehakaalus kuni 38 kg oli parim Tarvo Jõgeva (2. Rene Sulg) ja tüdrukute kehakaalus kuni 40 kg Merlin Ojaots. Tartu turniiril esikolmikusse jõudnud Rei judokad. B-klass. Poisid.