Ka meeste võrkpallikuld Võrumaa spordikoolile

Võrumaa tänavuseks võrkpallimeistriks tuli Võru spordikooli I meeskond, kes täna Võru spordikeskuses peetud finaalis alistas 3:2 Lasva valla. Pronksiga lõpetas turniiri SKS. Kullamäng oli Võru VK kodulehekülje kirjeldusel finaalile omaselt närviline, ega pakkunud pealtvaatajaile erilist silmailu, sest mõlemad pooled tegid palju lihtsaid eksimusi. Esmalt haarasid initsitatiivi spordikooli noormehed, kes võitsid avageimi 25:20. Teise geimi võitis

Tanel Leok alustas Belgia sarja kolmanda kohaga

Tanel Leok teenis Belgia motokrossi meistrivõistluste esimesel etapil MX1-klassis kolmanda koha. Täna Beerveldes toimunud võistlusel edestasid Leokit belglane Steve Ramon ja Võrumaa motomehe tiimikaaslane LS Motors Honda meeskonnas Davide Guarnieri (Itaalia). Esimeses sõidus sai Leok Ramoni, Ken de Dyckeri (Belgia), Guarneri ja Marc de Reuveri (Holland) järel viienda koha. Saatuslikuks sai tolmune rada. „Korraldajad jäid

Eclex tegi kuldse duubli

Tänavune Eesti naiste korvpallimeister Eclex võitis ka Eesti karika, täna Tallinnas peetud finaalis alistati Sungate 85:69 (40:34). Võitjate ühe põhitegija, Parksepa SK kasvandiku Kerttu Jallai arvele jäi 25 minutiga kuus punkti ja neli lauapalli.

Võrumaa krossipoiss tõusis EM-sarjas kolmandaks

Jan Jakobson (pildil) saavutas täna Poolas toimunud kuni 65kuubikuliste tsiklite motokrossi EMi etapil kolmanda koha ja tõusis samale kohale ka sarja kokkuvõttes. Kuldre kooli 4. klassis õppiv Jakobson tuli Lidzbark Warminskis toimunud võistluse mõlemas sõidus Noud van Kraaiji (Holland) ja Brian Hsu (Saksamaa) järel kolmandaks. Sarja esimesel etapil nädal tagasi Leedus Šiauliais oli Jakobson seitsmes.

Timo Sild võitis Ilvese kolmepäevajooksu

Võrumaal Lindora kandis peetud 23. kolmepäevase orienteerumisvõistluse Ilves-3 võitis meeste eliitklassis Timo Sild (Võru OK). Teiseks tulnud Erkki Aadlit (Saue Tammed) edestas Sild kolme päeva kokkuvõttes kahe minuti ja 24 sekundiga ning kolmanda koha saanud klubikaaslast Jaagup Truusalu juba seitsme ja poole minutiga. Naiste eliitklassis võitis Merike Vanjuk (Saue Tammed), Eleri Hirv sai viienda koha.

Algas Elioni rattamaratonide sari

Elioni Eesti rattamaratonide sari algas täna 58 km pikkuse 13. Tallinna rattamaratoniga, mille võitis Jaan Kirsipuu. Raul Olle sai 19. koha. Võrumaa klubide parimana oli Pait Hirv 25., saja parema hulka jõudsid veel Tarmo Mõttus (45.), Jaanus Tiivoja (74.), Mihkel Kannimäe (86.; M18-klassis 3. koht) ja Taavi Kannimäe (98.). Maratoni lõpetas 929 ratturit.

Võrumaa derbis oli parem Navi vutiselts

Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunatsoonis olid täna vastamisi Navi vutiselts ja FC Aspen, Põlvas peetud mängu võitis 2:0 neist esimene. Väravalööjad olid Kristjan Kurrikoff ja Ivo Lehes. Võit tõstis Navi turniiritabelis kolmandaks, Aspen on kümnendal kohal ehk tagantpoolt kolmas. Mõlemad Võrumaa meeskonnad peavad oma järgmise mängu tuleval pühapäeval, Aspen võõrustab Tartu Quattromedi ja Navi mängib