Veeslalomistid võistlesid Leevakul

Leevakul läinud pühapäeval toimunud Eesti karikavõistlustel veeslaalomis võitis juunioride ühesüstal esikoha võrulane Taavi Irves. Meeste ühesüstal oli parim Ivar Hütt, Hillar Irves sai kaheksanda koha. Ühekanuul võitis esikoha Andres Kaju ja naiste ühesüstal Marianne Klopets. Video

Ülehomme joostakse ümber Tamula järve

Ülehomme, 7. mail on kavas 29. jooks ümber Tamula järve. Registreerimine Võru linna spordiväljakul kella 16-17.30, start kell 18. Arvestust peetakse 18 võistlusklassis. Tervisekäijad ja kepikõndijad saavad rajale minna kella 16-17.30, finiš suletakse kell 19.30. Tänavu toimub esmakordselt ka kümneaastastele ja noorematele jooksuhuvilistele mõeldud umbes kilomeetri pikkune lastejooks. Jooksu start (kell 18) ja finiš on