Võrumaa jahilaskuritele kaks pronksi

Tauri Tamm saavutas täna Männiku tiirus lõppenud Eesti lahtistel meistrivõistlustel harjutuses CSP-200 182 tabamusega neljanda koha, Eesti meistrivõistluste arvestuses kuulus Mõniste valla noorele jahilaskurile pronksmedal. Esikoha võitis 200st märgist 185 tabanud soomlane Jari Rajala, talle järgnesid 184 tabamusega Eesti meistriks tulnud Artur Studzinski (Rae RSK) ja 183 tabamusega Hannes Kuusmik (Ida-Viru JLK). 177 märki tabanud

Tanel Leok Portugalis mõlemas sõidus kuues

Täna Portugalis toimunud motokrossi MM-etapil oli Tanel Leok (Honda) MX1-klassis mõlemas sõidus kuues ja sai sama koha ka etapi kokkuvõttes. „Etapi kokkuvõttes saab üldiselt rahule jääda, kohad oleks võinud küll paremad olla, kuid ajavahed võitjatega, eriti teises sõidus olid head,” kommenteeris Leok Ruudulipp.ee vahendusel. Esimeses sõidus tuli kvalifikatsioonis üheksas olnud Leok avaringilt kuuendana, kolmandal ringil

Navi ja Aspen kasvatasid punktiarvet

Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga 5. voorus kasvatasid mõlemad lõunatsoonis mängivad Võrumaa meeskonnad oma punktiarvet: Navi vutiselts võitis Viljandis FC Abja 2:1 ja FC Aspen viigistas Väimelas Tartu Quattromediga 3:3. Heas hoos olev Navi jättis koju puhkama ja vigastusi ravima kolm-neli võtmemängijat, kuid tuli ometi välja 0:1 kaotusseisust. Abja läks juhtima veerandtunnise mängu järel, kuus minutit

Jan Jakobson alustas Eestis etapivõiduga

Võrumaa motopoisi Jan Jakobsoni edukas hooaeg jätkus Eesti meistrivõistluste etapivõiduga Saku-Männiku krossirajal. 65kuubikuliste tsiklite klassis võitis Võru motoklubi Sinilind esindav Jakobson eile mõlemad sõidud, Steven Luuk sai etapil kaheksanda koha. 85 cm3 tsiklite klassis oli Võrumaa krossipoistest täna parim Janno Schmidt, kes sai lätlase Karlis Sabulise ja Henri Roosioru järel kolmanda koha. Karel Kutsar oli