Taavi Nassar tuli Soome etapil kolmandaks

Taavi Nassar saavutas eile Kemoras toimunud Soome supermoto meistrivõistluste avaetapil S1-klassis Ari Astedi ja Ville Jauhiaineni järel kolmanda koha, Martin Leok tuli viiendaks. Esimeses sõidus sai Nassar viienda ja Leok seitsmenda koha, teises sõidus olid nad vastavalt kolmas ja neljas.

Võru noormehed on Baltimaade kolmandad

Võru spordikooli noormehed saavutasid nädalavahetusel U18-vanuseklassi Baltimaade klubide/spordikoolide võrkpallimeistrivõistlustel kolmanda koha. Leedus Šiauliais toimunud võistlusel võitsid Aksel Saali juhendatavad Võru noormehed alagrupis Daugavpilsi spordikooli ja Vilniuse Taurase 3:0 ning ehkki Saaremaa spordikoolile kaotati 1:3, pääseti alagruppide parima teise koha meeskonnana ikkagi poolfinaali. Poolfinaalis kaotas Võru Šiauliai Dubysale 1:3, kuid võitis seejärel pronksimängus Saaremaa spordikooli 3:0.

Niklusele ja Kuubale kuld ka Tartu liigast

Võru KK/Arilixi korvpallurid Silver Kuuba, Merlis Niklus, Allar Velleramm, Margo Tani, Talis Tiirik ja Tanel Pindi võitsid SK Nordic Basket/Arilixi ridades esikoha Tartu meistriliigas. Liiga eile peetud finaalmängus alistas SK Nordic Basket/Arilix Atlantise 64:58. Päev varem tulid Silver Kuuba ja Merlis Niklus Antsla valla meeskonnas ka Võrumaa meistriks.

Pait Reiman jäi Laitses esikolmikust välja

Eesti rallikrossi meistrivõistluste kolmandal etapil ei õnnestunud Division 1 klassis eelmise etapi võitnud võrulasel Pait Reimanil (Mitsubishi Lancer) seekord oma saavutust korrata. Reiman sai laupäeval Laitses peetud võistluse finaalis küll hea stardi ja püsis esialgu esikolmikus, kuid siis tabasid tema sõidukit piduriprobleemid. Käiguga pidurdades tegi võrulane mootorile liiga, hoog rauges ja leppida tuli neljanda kohaga.

Piljardisari jätkus etapiga Tartus

Nädalavahetusel Tartus toimunud Eesti pooli meistriliiga kolmandal etapil jagas Aleksandr Jermikimov parima Võru PSK piljardimängijana kaheksa palli mängus 7.-8. kohta. Etapi võitis Erki Erm (Tartu Baribal).