Eesti lühirajameister on Markus Puusepp

Eesti meistriks orienteerumise lühirajal krooniti täna Valgamaal Kantsil 24aastane Markus Puusepp (OK Võru). Oma esimese täiskasvanute lühirajakulla võitnud Markus Puusepa võiduaeg 5,2 km pikkusel ja 15 kontrollpunktiga rajal oli 29.28, teiseks tulnud kuuekordset Eesti lühiraja meistrit Olle Kärnerit edestas Vastseliinast pärit noormees 23 sekundiga ja kolmanda koha saanud Sander Vaherit (mõlemad Eesti Kaitsejõud) 34 sekundiga.

Jan Jakobson võitis Läti meistrisarja etapi

Võrumaa krossipoiss Jan Jakobson võitis masinaklassis kuni 65 cm3 esikoha täna Kegumsis toimunud Läti motokrossi meistrivõistluste teisel etapil. Steven Luuk sai üheksanda koha. Kokkuvõttes on 95 punktiga selles masinaklassis meistrivõistluste liider täna teiseks tulnud Claudius Roosma, esimesel etapil mitte osalenud Jakobson on 47 punktiga seitsmes. Kuni 85 cm3 tsiklite klassis sai Karel Kutsar seitsmenda koha,

Meelis Pungits pääses Strongmani GP sarja

Vastseliina rammumees Meelis Pungits (33, pildil) võitis täna Elvas toimunud võistluse „Lõuna-Eesti vägilane 2010” ja tagas endale sellega koha rammumeeste võistlussarja „Strongman GP 2010”. Ülejäänud kolm edasipääsejat olid Meelis Peil, Rauno Heinla ja Gunnar Gimbutas. Strongmani GP-sarja esimene etapp toimub 5. juunil Pärnus. Võrumaa rammumeestest osalevad sarjas peale Pungitsa veel Gert Goršanov ja Markus Männik.

Vaid kaheksa mehega Aspen kaotas 0:3

FC Aspen sai tänaseks Eesti jalgpallimeistri-võistluste IV liiga mänguks FC Otepää II meeskonnaga kokku vaid kaheksa meest ja kaotas võõrsil 0:3. Aspenil on kuuest mängust kirjas kolm viiki ja kolm kaotust. Pildid