Võru orienteerujad jätkasid kullalainel

OK Võru orienteerujad võisid täna teist päeva järjest Eesti meistrikulla üle rõõmu tunda. Markus Puusepa lühirajakullale lisas esikoha meeste teatevõistkond, kus eilse päevakangelase kõrval jooksid veel Timo ja Lauri Sild. Valgamaal Kantsil toimunud võistluse avavahetuse võitis EKJ SK jooksja Olle Kärner. Timo Sild andis teate üle neljandana, kaotades liidrile kolme minuti ja 20 sekundiga. Teises

Siim Plangi kahel korral esikolmikus

Siim Plangi (Honda Civic Type-R, pildil) jõudis nädalavahetusel Eesti rallisprindi meistrivõistlustel kaherattaveoliste ralliautode arvestuses kahel korral esikolmikusse. Mõlemad etapid, nii eile Narvas kui ka täna Kehtnas, võitis Kaspar Koitla. Plangi tuli eile teiseks ja täna kolmandaks. Kehtnas võistles võrulastest ka Sander Tiisler, kes sai kümnenda koha. Kolme etapi kokkuvõttes on meistrivõistluste liider 44 punktiga Tiit

Võru võrkpallitüdrukutele hõbemedal

Võru spordikooli võrkpallitüdrukud saavutasid nädalavahetusel Tartus toimunud U16-vanuseklassi Eesti meistrivõistlustel teise koha, alla jäädi vaid Viljandi spordikoolile. Raivo Jeenase treenitava Võru naiskonna parimaks mängijaks tunnistati Anett Hollas. Veel kuulusid võistkonda Haide Haring, Liisa Koreinik, Henrika Hain, Kreeta Kallion, Brita Saare, Anett Treier, Heleene Hollas, Signe Ploom ja Mariann Toots. Pronksi võitis Saaremaa spordikool, järgnesid Kohila

Tanel Leok napsas MMil elu kolmanda etapivõidu!

Tanel Leok tegi täna seda, mida tema poolehoidjad juba pikka aega on oodanud — tõusis MMi etapil autasustamispoodiumi kõrgeimale astmele. MX1-klassi Kataloonia GP võidu kindlustas 24aastane Võrumaa motomees endale täna Bellpuigis toimunud võistluse teise sõidu võiduga. Korraliku stardi teinud ja esialgu koos belglase Ken de Dyckeriga sakslase Maximilian Nagli järel teisel-kolmandal kohal kihutanud Leok tõusis

Mulgi rattamaratoni võitis Erki Pütsep

Elioni rattasarja teiseks osavõistluseks olnud 10. Mulgi rattamaratoni võitis Erki Pütsep, kelle võiduaeg 60 km pikkusel distantsil oli 2:15.57. Pütsepale 13 minutiga kaotanud Raul Olle sai 23. koha. Haanja rattaklubi meestest jõudsid saja parema hulka Pait Hirv (26.), Tarmo Mõttus (33.) ja Rajko Rattur (74.). Naiste arvestuses saavutas Haanja rattaklubi esindav lätlanna Mara Leitane teise

Võru noormehed medalikolmikusse ei jõudnud

Võru spordikooli noormehed said Eesti U20-vanuseklassi võrkpallimeistrivõistlustel Pärnu VK ning Saaremaa ja Rakvere spordikooli järel neljanda koha. Võrulased võitsid täna Pärnus lõppenud turniiril ühe mängu, nagu ka viienda koha saanud Viljandi spordikool ja kuuendaks jäänud Põltsamaa Sport, kuid edestasid konkurente tänu paremale geimide suhtele. Võru meeskona parimaks mängijaks tunnistati Henri Treial. Võru meeskonna mängud: Võru

Navi vutiseltsile juba viies võit

Navi vutiselts sai täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunatsoonis järjekordse võidu, Tilsi staadionil peetud mängus alistati 4:0 (3:0) Tõrva FC Warrior. Navi väravaarve avas mängu 11. minutil Kaspar Leies, hiljem kasvatasid skoori Tamriko Õkva (38.), Kristjan Kurrikoff (43.) ja Mario Pajustik (84.). Liigatabelis hoiab Navi meeskond kuue vooru järel kolmandat kohta. Tuleval pühapäeval mängib Navi

Võru jalgpallimeeskonna kaotustejada jätkub

Võru JK kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liigas neljanda mängu järjest, jäädes täna Väimela staadionil 1:4 (0:2) alla HÜJK Emmastele. Võrulaste auvärava lõi mängu 73. minutil kaotusseisus 0:3 olles Janek Siska. Seejärel suruti kümmekond minutit kenasti ja korra käis pall ka vastaste väravalatis, kuid rohkem väravani ei jõutud, küll olid lisaminutitel korra täpsed veel külalised. Võru