Vibukütid pidasid Kiidi metsas jahti

Ligi 90 vibukütti viiest riigis võistles nädalavahetusel Võrumaal Kiidil toimunud Eesti lahtistel meistrivõistlustel vibujahis. Jahilaskjate piiranguteta võistlusklassis võitis meestest Tauno Lang ja naistest Irita Zanadska (Läti). Kaarvibuga oli meestest täpseim Reinhold Mutli ja naistest Anu Uusmaa, piiranguteta vabastiilis kuulus esikoht Priit Tormisele. Pika vibu klassis võitis meestest Eestis elav inglane Steve Morley ja naistest Triin

Vennad Tammed jäid jagama 11.-12. kohta

Vennad Tauri ja Tauno Tamm tabasid nädalavahetusel Elva jahilasketiirus toimunud Eesti karikavõistlustel sportingus harjutuses SP-200 mõlemad 143 märki ja jäid selle tulemusega jagama 11.-12. kohta. Esikoha võitis 173 tabmusega Hannes Kuusmik.

Petankeritel algas suvine võistlushooaeg

Laupäeval Tartus toimunud Lõunaliiga petangiturniiril saavutas Võru SK Küti paar Ljudmilla Lüitsepp ja Jaan Lüitsepp paarismängus teise koha, Eesti esiliiga Kagu regiooni esimese etapi arvestuses kuulus neile esikoht. Teistest Küti petankeritest tuli Tarvet Päkk koos Maksim Derevjanskiga neljandaks, Illart Majas ja Helkiv Labbi aga kuuendaks (esiliiga arvestuses neljandaks).

Noortele judokatele Viljandis neli esikohta

Laupäeval Viljandis toimunud D-klassi judoturniiril jõudsid Võru Rei noored judokad 11 korral esikolmikusse, lisaks saavutati võistkondlik esikoht. Oma kaalus võitsid esikoha Egert Kiisk (-25 kg), Joosep Kikas (-30 kg), Erik Roosik (-38 kg) ja Birk Sepp (-46 kg), kolmanda koha saavutasid Mairon-Daniel Tiisler (-21 kg), Märt Uibo (-30 kg), Henri Neeve (-34 kg), Tõeleid Liira