Lauri Sild edestas kindlalt Balti riikide eakaaslasi

Tartumaal Selgisel alanud Balti meistrivõistlustel orienteerumises kaitseb Eesti au ka kümmekond OK Võru sportlast, tänasel tavaraja võistlusel oli neist edukaim juunioride konkurentsis esikoha võitnud Lauri Sild. Silla üleolek 10,12 km pikkusel ja 16 kontrollpunktiga rajal oli mäekõrgune, võiduajaks sai ta 1:08.40. Teiseks tulnud Raido Mitt kaotas talle rohkem kui kuue minutiga ja kolmanda koha saanud

Maiger Raag karateliiga kokkuvõttes esikolmikus

Tänavuse Eesti karateliiga turniiride kokkuvõttes saavutas Võru Budokai karatekadest parima tulemuse Maiger Raag, kes juunioride kehakaalus kuni 61 kg jagas kolmandat-neljandat kohta. Liiga viimasel etapil, täna Tallinnas toimunud Budo Cupil, jäid võrulased medalita.

Viis Võrumaa krossipoissi Türil esikümnes

Eesti karikavõistluste sarja kuulunud Türi motokrossil olid Võrumaa krossipoisid täna kõige arvukamalt esindatud kuni 85 cm3 klassis, kus Janno Schmidt sai kolmanda, Karel Kutsar neljanda, Sander Runtal kuuenda ja Reiko Kikas üheksanda koha. Klassivõidu võttis lätlane Karlis Sabulis. Kuni 65 cm3 klassis oli Steven Luuk viies, esikoha võitis Claudius Roosma.

Kullad Kreutzwaldi ja Kesklinna gümnaasiumile

Eile Võru spordikeskuses toimunud Võrumaa koolide 10.-12. klasside võrkpalli-meistrivõistlustel võitsid esikoha Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi poisid (Sten Maask, Henry Maask, Sander Punamäe, Priidu-Evert Pärna, Reijo Mälton, Mirko Lennuk, Mirko Märdimäe, Anti Haugas) ja Võru Kesklinna gümnaasiumi tüdrukud (Keiu Kasch, Karolin Raudsepp, Kertu Sikk, Eveli Mägi, Eliise Glaser, Liis Kranich, Yanika Kustova, Inge-Liis Verst). Teise koha said