Jan Jakobson püsib EMil medalikonkurentsis

Jan Jakobson pidi täna Hollandis toimunud kuni 65kuubikuliste tsiklite EMi kolmandal etapil leppima küll 11. kohaga, kuid püsib endiselt medalikonkurentsis. Täna Hollandis Halles toimunud võistlusel ei lubanud 11aastasel Kuldre koolipoisil saavutatust kõrgemale tõusta punktideta jäämine esimeses võistlussõidus, teise sõidu lõpetas Jakobson kuuendana. Etapivõit kuulus mõlemad sõidud võitnud Brian Hsule (Saksamaa), kellele järgnesid hollandlane Noud van

Võru võrkpallipoisid jäid medalita

Võru spordikooli poistel ei õnnestunud nädalavahetusel Põltsamaal toimunud U-16 vanuseklassi Eesti võrkpallimeistrivõistlustel esikolmikusse jõuda. Võru spordikooli esindusmeeskond jäi Saaremaa spordikooli, Põltsamaa SK Spordi ja Tallinna Audentese VK järel neljandks. Viienda koha sai turniiril Valga VK Viktooria ja kuuenda koha Võru spordikooli duubelmeeskond, järgnesid Kuresaare Vanalinna SK ja Narva SK Energia. Võru poiste mängude tulemused: Võru

IV liigas Võrumaa klubidele kaks nappi kaotust

Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunatsoonis pidid mõlemad Võrumaa meeskonnad täna vastu võtma üheväravalise kaotuse. FC Aspen kaotas Viljandi JK Liverpool Pubile 0:1 ja Navi vutiselts Tartu JK Welco Elektrile 2:3. Sel hooajal koosseisuprobleemide käes vaevlev Aspen osutas Väimela staadionil peetud mängus Viljandi meeskonnale tugevat vastupanu ja lasi vastastel oma väravavõrku sahistada alles viis minutit enne

Lauri Sild aitas kullale ka juunioride meeskonna

Tartumaal Selgisel jätkunud Balti meistrivõistlustel orienteerumises aitas eile juunioride tavarajal esikoha võitnud Lauri Sild täna esikoha võita ka Eesti juunioride meeskonnal, kus jooksid veel Raido Mitt ja Kenny Kivikas. Sankt Peterburi ja Läti järel sai neljanda koha Eesti II, kuhu kuulus ka Jonatan Karjus. Eesti võitis ka meeste teatevõistluse. Timo Sild kuulus neljanda koha saanud

Joosep Piho pääses noorteolümpiale

Joosep Piho (16) saavutas eile U18-vanuseklassi noorteolümpia tsoonivõistlusel Moskvas odaviskes uue isikliku rekordi 65.42ga neljanda koha ja tagas sellega endale pääsu augustis Singapuris toimuvatele noorte olümpiamängudele. „Väga rahul olen tulemusega, viimane katse tuli väga hea,” ütles Piho ETV vahendusel. 700grammist oda viskas ta võistlustel esimest korda. Odaviske võitis 70.06ga Juri Kušnirjuk (Ukraina). Pihot edestasid veel

Võru meeskonnale juba viies kaotus järjest

Võru JK pidi täna Eesti meistrivõistluste II liigas järjekordse mõru pilli alla neelama, sest Kambjas kaotati Tartu SK 10 Premiumile 1:6 (0:2). Võrulaste auvärava lõi mängu 82. minutil Priit Bahmatšov. II liiga lõuna-läänetsoonis punase laterna rollis olev Võru meeskond peab järgmise mängu tuleval pühapäeval koduplatsil Rummu Dünamoga. Veel enne, eeloleval neljapäeval, võõrustab Võru JK aga

Konkurentide ebaõnn kinkis Siim Plangile võidu

Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Honda Civic Type-R) saavutasid täna Harjumaa teedel sõidetud Tallinna rallil kaheveoliste A7 klassis esikoha. N-rühma Subaru Imprezal kihutanud ja ralli üldvõidu võtnud Egon Kaurile ja Erik Lepiksonile kaotas üldarvestuses 12. koha saanud Võrumaa rallipaar kolme minuti ja 11 sekundiga. Klassivõitu aitas 17aastasele Võrumaa rallimehele kindlustada konkurentide ebaõnn. Esmalt haaras A7