Tanel Leok võitis Belgias motokrossi

LS Motors Honda tiimis sõitev Tanel Leok võitis eile Belgias Wuustwezeli rahvusvahelise motokrossi, kahe sõidu kokkuvõttes järgnesid talle tema itaallasest tiimikaaslane Davide Guarneri ja venelane Jevgeni Bobrõšev. Esimeses sõidus oli Leok Guarneri järel teine, teise sõidu Võrumaa motomees võitis. „Esimeses sõidus olid asjad ilusad kuni kümnenda minutini, kui algasid mured tagapiduriga. Teises sõidus sujusid asjad

Haanjamaal tehti Eesti ratsutamisajalugu

Haanjamaal laupäeval toimunud Eesti esimese rahvusvahelise kestvusratsutamise võistluse võitis Virge Laur Eesti sporthobusel Filly Bella. 120 km läbimiseks kulus tal aega seitse tundi ja 14 minutit (keskmine kiirus 16,6 km/h). Võistlus jäi oodatust konkurentsivaesemaks, nii ei saabunud tuhapilvest tingitud lennuliikluse häirete tõttu starti üritust spondeerinud Araabia Ühendemiraatide ratsaproff Ali Mohammed Al Muhairi. Ka ei jõudnud

Olümpiastartide Rakvere etapilt üks esikuuikukoht

Eile rakveres toimunud TV 10 Olümpiastarti sarja kolmandal üleriigilisel etapil jõudis Võrumaa koolinoortest ainsana esikuuikusse Eliise Johanson, kes sai vanemate tüdrukute 600 m jooksus ajaga 1.45,65 kuuenda koha. Sarja järgmine etapp toimub 6. juunil Viljandis ning finaalvõistlus 16.-17. juunil Võrus.

Martin Leok ja Taavi Nassar Soomes ühel pulgal

Soome supermoto meistrivõistluste teisel etapil Kouvolas sai Martin Leok S1-klassis kuuenda ja Taavi Nassar seitsmenda koha, mõlemad said sõitudest kirja ühe viienda ja ühe kuuenda koha. Esikoha võitis meie põhjanaabrite selle ala esinumber, MMilgi osalenud Mauno Hermunen, kes oli parim mõlemas võistlussõidus.

Võrus peeti laste judovõistlus

Laupäeval Võru spordikeskuses toimunud laste judo maiturniiril võitsid kaalude järjekorras esikoha Hendrik Jaak Sepp (Viljandi Taifu), Egerti Kiisk, Kalmer Kaurson, Joosep Kikas, Henri Neeve, Eerik Roosik ja Janari Pähn (kõik Võru Rei).

Koolinoored võistlesid rahvastepallis

Võrumaa 4.-5. klasside meistrivõistlused rahvastepallis võitsid Kuldre kooli poisid (Säm Veesaar, Sander Rebane, Auli Laats, Kaur Kaelep, Enri Täär, Jan Jakobson, Villu Viiksaar, Kristjan Märtson, Mihkel Oja, Martin Püvi) ja Võru Kesklinna gümnaasiumi I võistkonna tüdrukud (Hanna Pruul, Kristin Munski, Anette Põldsepp, Kristiina Kõrbe,Mona-Lisa Evestus, Hanna-Liisa Ilves, Geret Perv, Helen Sootee, Laura Ruuder, Laura Kall).

Rivo Poltimäe võitis Eesti karikaetapi

Võrumaa jahilaskur Rivo Poltimäe võitis üleeile Avinurmes toimunud Eesti karikavõistluste etapi kombiharjutuses ja seda väga hea tulemusega — 384 punktiga 400st. Tauri Tamm sai 352 punktiga neljanda koha ja Tauno Tamm 337 punktiga kuuenda koha. Sellele kolmikule kuulus 1073 punktiga ka võistkonnavõit, kusjuures Laekvere laskureid edestati koguni 96 punktiga. Juunioride arvestuses sai Mõniste koolipoiss Keivo