Kaotus Emmastele kukutas Võru JK karikasarjast

Võru JK kaotas täna Eesti väikeste jalgpallikarikavõistluste 1/16-finaalis HÜJK Emmastele 1:2 (1:1). Võru meeskond asus Väimela staadionil peetud mängu 38. minutil Jüri Artemkini väravast küll juhtima, kuid juba järgmisel minutil viigistasid külalised Ergo Reinvaldi löögist. „Väravavaht andis pika söödu. Mina pikendasin peaga, Jüri võitis järgmise õhuvõitluse ja lõi palli ka väravavahist püüdmatult mööda. Minut hiljem

Lõunalõvid jooksid kuldliigas kaks isiklikku rekordit

Täna Jõgeva staadionil toimunud kergejõustiku Bigbank Kuldliiga esimesel etapil saavutas Asko Anipai 200 m jooksus uue isikliku rekordi 21,89ga teise koha, võitjaks tulnud Richard Pulstile kaotas ta 0,16 sekundiga. 20aastase Anipai senine isiklik rekord 22,23 oli joostud 2007. aastal. Taavi Liiv tuli 22,19ga Rasmus Rooksi (aeg 22,09) järel neljandaks. 800 m jooksus ületas Hans-Peeter Tulmin

Piljardiliigas lõppes kevadring

Eesti pool-piljardi meistriliiga kevadringi viimasel etapil Tallinnas jäi Kait Hinn (Võru PSK) 10 palli mängus jagama 3.-4. kohta, esikoha võitis tallinlane Denis Grabe (Baribal). Grabe on pärast kevadringi ka meistriliiga tabelijuht, Võru klubi mängijatest on Aleksandr Jermikimov parimana kaheksandal kohal.

Andres Rajal Götzises kõvad konkurendid

Võrumaa parimat kergejõustiklast Andres Raja ootavad nädalavahetusel hooaja esimesel kümnevõistlusel Götzises ees hirmkõvad vastased: tema isiklikust rekordist 8119 punktist parema tulemuse on teinud 19 meest, koguni kaheteistkümnel neist on ette näidata tiitlivõistluste medal. Viimati Kreekas treeninud Andres Raja ja Mikk Pahapillil on Götzises hea võimalus kontrollida, kuidas ettevalmistused hooajaks on kulgenud. Raja sõnul tuli kasuks,