Andres Raja edestab Götzises avapäeva järel isikliku rekordi graafikut 18 punktiga

Andres Raja lõpetas Götzise kümnevõistluse esimese päeva 4241 punkti ja kümnenda kohaga, oma isikliku rekordi (8119 punkti) graafikut edestab ta 18 punktiga. Enne võistlust tervisehädadega (haigestumine ja ukse vahele jäänud sõrm) kimpus olnud Raja alustas mainekat jõuproovi 10,83ga 100 m jooksus, jäädes oma isiklikule rekordile alla vaid 0,02 sekundiga. Kaugushüppes jäi Raja parimaks avakatsel hüpatud

Jan Jakobson võitis Lätis teise etapi järjest

Jan Jakobson võitis masinaklassis kuni 65 cm3 teise Läti motokrossi meistrivõistluste etapi järjest, täna Gulbenes peetud võistlusel oli Võrumaa krossipoiss parim mõlemas sõidus. Läti meistrivõistluste liider selles masinaklassis on 139 punktiga täna Jakobsoni järel teiseks jäänud Claudius Roosma. Sarja esimesel osavõistlusel mitte osalenud Jakobson tõusis 97 punktiga viiendaks. Täna kuuenda koha saanud Steven Luuk on

PM: Andres Raja kerkis Götzises kaanepoisiks

Eesti mõistes tipptasemel kümnevõistleja Andres Raja pole veel rahvusvahelisel areenil suurvõite kogenud, ent alates eelolevast nädalavahetusest ilutseb tema pilt paljude selle ala fännide kodudes — plakatitel, särkidel ja reklaambuklettidel, kirjutab Postimees. Raja fotoga kaunistatud asjade omanikuks saamiseks pole vaja teha muud, kui soetada endale mõni Götzise võistlusega seotud ese. Andres Raja Götzise võistluse reklaam-bukletil. Repro