Võru noortesprindil jäeti koju kaks esikohta

Eile Vastseliina vallas toimunud Võru noortesprindil võitsid kaks esikohta Võrumaa noored võidusõitjad: J16-klassis oli parim Mirko Kaunis ja J18-klassis Jaanis Tull. Ülejäänud esikohad võitsid Kennet Sepp (S16) ja Sander Siniorg (S18)

OK Võru võitis klubide karika

OK Võru saavutas Eesti klubide karikavõistlustel orienteerumises kindla võistkonnavõidu. Nädalavahetusel Pikakannul peetud võistlusel tõid Võru klubile eri vanuseklassides esikoha punktid Timo Sild (M21), Jonatan Karjus (M20), Kevin Koskinen (M16), Eleri Hirv (N21), Marianne Haug (N14) ja Airi Alnek (N35), samuti võideti teatevõistlus.

Andres Raja lõpetas Götzises esikümne

Andres Raja sai Götzise kümnevõistluses isiklikust rekordist 90 punkti võrra nõrgema tulemuse ehk 8029 punktiga kümnenda koha. Tänase võistluspäeva tulemustele vajutas pitseri vihmane ja tuuline ilm. Raja alustas päeva 14,05ga 110 meetri tõkkejooksus, seejärel heitis ta ketast 41.60. Seitsme ala järel edestas Võrumaa esikergejõustiklane oma isikliku rekordi graafikut veel 16 punktiga. Järgnes altminek teivashüppes, kus

IV liigas võitsid mõlemad Võrumaa meeskonnad

Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunatsoonis võitis FC Aspen täna Suure-Jaanis sealse Rolling Doorsi 3:0 ja Navi vutiselts Väimelas SK Tääksi 2:0. Koosseisuga veidi eksperimenteerinud Navi ja Tääksi mängu esimene poolaeg oli suhteliselt võrdne. Teisel poolajal hakkas mitu vahetust teinud Navi rohkem suruma ja ehkki vastased püüdsid kõigiti aega võita, avas Andrei Kiš veerand tundi enne

Jaan Angerjärv tuli Soomes kolmandaks

Jaan Angerjärv (20, pildil) saavutas täna Soomes Vantaas toimunud Balti mere maade judomeistrivõistlustel raskekaalus kolmanda koha. Võru Rei judoka võitis alustuseks soomlase Juha Matilaineni, kuid kaotas siis poolfinaalis hiljem turniiri võitjaks tulnud venelasele Aleksei Gladkovile. Pronksimatšis alistas Angerjärv teise venelase Anton Averjanovi. Võistlusel osalesid seitsme riigi judokad.

Sander Runtal kahel krossil neljas

Sander Runtal (Võru MK Sinilind) sai nii eile Toila motokrossil kui ka täna Kohtla-Järvel Sinivoore motokrossil 85 cm3 klassis neljanda koha. Konkurents oli tavapärasest hõredam, sest Eesti paremik võistles eile Läti meistrivõistlustel.